reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Zostawić was na chwilę to się rozpiszą :-D

Kamea kciuki za dobry wynik USG! &&&
Kiniusia witaj :-)
Franiowa w sprawie szkół nie pomogę, ale fajnie, że na opolszczyznę przybywacie :-)
Villa ależ wysypało Rafałka, mam nadzieję, że szybko się z tym uporacie.

U nas ochłodzenie, miałam nadzieję na przypływ sił ale coś ich ni widu ni słychu.. Zabieram się więc swooooim teeempeeem za robotke :-p
 
reklama
Mal ;-) myślałam dziś o Tobie :-D że dawno Cie nie czytałam i że trza Cię wywołać do postawienia kropki choćby żebyśmy wiedziały że u Ciebie wszystko gra i buczy ;-)
 
cześć dziewczynki.
Rubi jak hydraulik?
Madzia ja w sprawach żłobkowych jestem zielona jak szczypiorek
Mal dzisiaj ja jestem koszmarnie niewyspana. Zaległam w łózku przed 22.00 a rano miałam problem, żeby podnieść się z łózka.

Dziewczyny szukam w opolu lekarza, który robi prywatnie usg przezczaszkowe. Zna któraś? Ciężko kogoś znależć...

Ja w sobotę idę na chrzciny. Matką chrzestną zostałam. Jakby mi samej nie udało się mieć córci, to przynamniej będę miała chrześnicę ;)

Znaczy się przezciemieniowe? To na Reymonta( wejście od Ozimskiej), koszt 80 zł. Ale Wy już chyba ciemiączko zarośnięte...

My już wrócilim, oczywiście fajnie było, choc ku smutkowi Hani czarownicy żadnej nie upolowaliśmy.
Madzialena, dziękuję bardzo za diabełka, trza by się jakoś umówic na odbiór osobisty przedmiotu sprzedaży, nie uważasz?:-)
W ogóle to ja żadna jestem tego naszego spotkania, a jakoś się nie składa. Wobec wysokiej daty na kalendarzu i rozpaczliwego poszukiwaniu pieniędzy w budżecie Bolko brzmi baaardzo sensownie :)

Franiowa, miałam straszne zawirowania a potem problemy z kontaktem. Pan Jednoróg chciałby się z Wami spotkać:)
Ja zresztą też skoro bywasz w Opolu teraz nader często- i jeśli mogę jakoś pomóc to dzwoń- już wróciłam do świata żywych:)

Villa, a robiłaś młodemu niedawno morfologię??? Jak wygląda poziom eozynofilii?

Po 3 dniach przywrócili nam do domu net, więc śmigam ogarniać paczki, bo się allegrowicze na mnie zezłoszczą!!!
 
Ostatnia edycja:
Te maratony do Opola mnie wykończą;-)
Wczoraj Opole, dziś "pyknęłam" z córą znowu 400 km do Opola w celu zapoznania się z nowa sszkołą - młoda zachwycona, ja tez wrażenia mam b pozytywne.
Teraz ino padam na r..twarz. Za dużo km na moje stare kości;-)
Nie wiem jak ja caly rok będe tak dojeżdżała do roboty w JG
 
Oj, raczej nie - musielibyśmy chyba jechac na 2 auta. I co z noclegiem?
Góry zostaną na wakacje lub weekendy, ale te bliżej Opola;-)
 
Aga ;-) sorry ;-) ja się w blondynkę zamieniam...zapomniałam, że przecież Natalka TU do szkoły będzie chodziła...zresztą to byłoby bez sensu...przeprowadzacie się, żeby tyle nie kursować...
mam nadzieję, ze mi wybaczysz bo ja bardzo podekscytowana jestem Wasza przeprowadzką ;-) najchętniej bym wsiadła na miotłę i pomogła Wam pakować manatki ;-)
 
reklama
Jestem i ja :-)

saly morfologii nie robiliśmy - badamy jedynie regularnie mocz ;-) i w sumie, jeśli nie okaże sie to absolutnie niezbędne, to lepiej żebyśmy nie musieli badać krwi :no: miękutka jestem :no: a wiem aż za dobrze, że pobieranie krwi u takiego malucha to prawdziwa sztuka :-(

Franiowa cieszę się, że nowa szkoła przypadła do gustu :tak: oby nowe koleżanki (i koledzy) zyskali równie mocną aprobatę ;-)

U nas dzień minął tak sobie. Żadnych rewelacji. Ciotki wyjechały, nudno się zrobiło.
 
Do góry