reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik dla maleństwa

reklama
ja tez jestem pod TWOIM wielkim wrazeniem IRTASIA!!! jestes super zdolna i pracowita!!! a efekt rewelka!!!
 
dziekuje jeszcze raz :tak:
ale wczoraj starszaki wyprowadzily mnie z rownowagi ja malowalam u Jacki a oni w tym czasie malowali farbkami przy stoliku w drugim pokoju i tak chlapali po osiolku ze musialam go poprawiac :baffled::wściekła/y: no ale co tam :-);-)
 
A zapomnialam jeszcze napisac ze co poniektorzy z moich znajomych nie umia uwiezyc ze to ja sama malowalam i wypytuja sie drugich czy widzieli jak to robie i ze ze mnie taka zolza i niechce powiedziec gdzie kupilam te szablony:-D Troszke mnie to zezloscilo ale i dodalo otuchy ze im sie to tak spodobalo ze uwiezyc nie moga ze taki burak jak ja moge cos zrobic:tak::-D;-)
 
A zapomnialam jeszcze napisac ze co poniektorzy z moich znajomych nie umia uwiezyc ze to ja sama malowalam i wypytuja sie drugich czy widzieli jak to robie i ze ze mnie taka zolza i niechce powiedziec gdzie kupilam te szablony:-D Troszke mnie to zezloscilo ale i dodalo otuchy ze im sie to tak spodobalo ze uwiezyc nie moga ze taki burak jak ja moge cos zrobic:tak::-D;-)

Oj Irtasia troszke wiecej wiary w siebie, jestes niesamowita i te twoje zdolnosci!:tak:
 
Gosia cudnie.:tak::tak::tak::tak::tak:

A moje farby leża i sie marnują....Może będe miała natchnienie,to coś skrobne przy gorszej pogodzie.:tak:
 
reklama
Do góry