reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomysły na upominek

magdalenaB

marcowa mama 06'
Dołączył(a)
6 Wrzesień 2005
Postów
3 272
Miasto
legnica
witajcie,
skoro listopad to przyszło mi coś do głowy- urodziny- i odwieczny problem "co kupić". jestem właśnie na etapie nie tylko zastanowienia się nad tym, co kupić dla mojego syna, minus (albo plus) jest taki, że kilka osób z jego klasy ma urodziny w podobnym czasie... i teraz pytanie, czy jeśli mojemu dziecku bardzo podobała się seria A. Wajraka, to jak myślicie jest to pozycja do sprezentowania tez innym dzieciom? to wersja książki przyrodniczej, podana w ciekawej formie, bo jako komiks. może znacie? u nas sprawdziła się bardzo.
 
reklama
Do góry