reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :D

reklama
no to i ja sie pochwalę :))
moja Hania to gaduła nie z tej ziemi jakbym mogla to mms bym Wam wysłała, jak to sie żali na Mamę :)) ładnie trzyma zabawki, grzechotki itp, tz sie bawi w chowanego z pieluszką,i siada podciągana za łapki :)) tylko żatko smieje sie w glos, czescie jest to smievh połączony z bulgotaniem robi takie :hyyyyyyy:szok:no i slicznie pluje zupkami i deserkami jakie jej zaczelam od 2 tg podawac :)
 
no to i ja sie pochwalę :))
moja Hania to gaduła nie z tej ziemi jakbym mogla to mms bym Wam wysłała, jak to sie żali na Mamę :)) ładnie trzyma zabawki, grzechotki itp, tz sie bawi w chowanego z pieluszką,i siada podciągana za łapki :)) tylko żatko smieje sie w glos, czescie jest to smievh połączony z bulgotaniem robi takie :hyyyyyyy:szok:no i slicznie pluje zupkami i deserkami jakie jej zaczelam od 2 tg podawac :)

o kurcze blaszka.. jak ja napisałam rzadko!!!!:wściekła/y::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
przepraszam za rażące po oczyskach błędy , chyba szare komórki przestają funkcjonowac:);-)
 
Wojtas odkrył nową sylabę i mamy bubububu poza tym prawie wychodzi mu mama (a przynajmniej sobie wmawiam):-p wczoraj poszłam nastawić sobie wodę na kaszę, Młody rozmawiał ze zwierzątkami na ochraniaczu w łóżeczku, jak po mniej więcej minucie wróciłam, leżał już odwrócony o 90 stopni i ładował stópkami w łóżeczko :cool2: co do paluszków w buzi - u nas podobnie, prawie cała dłoń, i bardzo lubi przez te paluszki gadać...:-p
 
a Luluchna dziś nabył nową umiejętność - nauczył się samodzielnie huśtać w foteliku:tak: potrzeba matką wynalazku - jak matka robi obiad paluchy w paszczę , rozhuśta fotelik i cały zadowolony:-D
poza tym trzyma i chwyta zabawki no i oczywiście trafia nimi do buzi:szok:
 
a mój odkrył że jak siępołoży pięty na brzegu łóżeczka to można łądnie podnieść pupę do góry i uwskutecznia ten wynalazek przy obracaniu się w kółko w łóżeczku, celuje też przy tym jakby wsadzić nogi między szczebelki i zaprzeć się o szczebelek żey sobie pomóc przy obracaniu
 
u nas najwiekszym postepem od kilku dni jest trzymanie grzechotki i zabawek:) Danielek jak trzyma to sobie tak pieknie grzechocze po czym np uderzy sie w glowke i wpada w placz:) oprocz tego pieknie juz guga szczegolnie jak sie nad nim pochyle i z nim rozmawiam :) smieje sie wtedy i guga na calego a dzis nawet probowal chwycic babci wloski:) ale mial przy tym zabawe:)
 
No to i ja sie pochwale moja pociecha:tak:
Domis tez laduje najchetniej obie raczki do buzki!Jego ulubionym zajeciem jest ssanie obu raczek i nawet smoczek jest beeee.Oczywiscie tez juz sie podnosi jak sie Go za raczki trzyma.Jak juz pisalam w watku glownym uwielbia patrzec sie na wrobelka zawieszonego w bujaczku,z nim gadac i sie do niego usmiechac:blink:Od kilku dni juz sie nawet smieje na glos!!Niekiedy sie tak slodko zawstydza a wtedy chowa glowke i sie usmiecha delikatnie.Gadula z niego straszna!!Czesto jak z nim gadam to mi sie zali i przy tym taka minke ma jakby mi wszystko tlumaczyl:-DJak siedzi w bujaczku i Go nikt nie buja to rowniez sie sam buja ruszajac i "tupiac" nozkami w bujaczek.Lapie zabawki a ostatnio jak mial gryzaczek a raczce to pakowal do buzki.Kiedy klade Go na brzuszku to obraca sie nawet wokol wlasnej osi!!!A no i co najfajniejsze...jak jest rozzalony i nikt nie zwraca chwile na niego uwagi to zaczyna "plakac" oczywiscie jest to placz bez lez i tylko tak wyje smiesznie i ma takie oczka,ze chcialoby sie Go normalnie zjesc!!!Uwielbia usypiac i sie uspokaja przy piosence evanescence-lithium:-)
 
no moja ladnie podnosi tylek jak zmieniamy ppieluche i kreci sie bardzo przyzakladaniu ale pewnie woli siedziec bez. lapki pcha do buzi
 
reklama
U mnie coraz popularniejsze prócz okropnego wiercenia się przy zmianie pieluchy, poza podnoszeniem pupy jest robienie pseudo mostków, tak samo jak z leżaczka chce żeby go wyciągnąć to się wygina i robi taki mostek.
 
Do góry