reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)))

WOW IZA SUPER!!!!!!!!!!!!!!
U mnie narazie jest zainteresowanie łyżeczką i próba skrobania jabłuszka tak jak to robi mama, wkładanie łyżeczki do jaja na miękko itd ale Gaja dalekko do przodu zawsze była więc gonimy ją ;D
Ale pysznosci miała w miseczce, obiadek?
Ps. jakie ona ma piękne czarne oczy!!!!!
Iza co macie za krzesełko, jakąś nakładkę na krzesło???????? Bo ja mam krzesełko dziecięce ale małemu jest w nim niewygodnie, wpada w niego, ma za wysoko tackę itd. ogolnie krzesełko stoi w kącie ;/
 
reklama
Brawo dla Gaji! I chyba już nikt nie powie że blw to dużo do sprzątania :p

No my na takim etapie nie jesteśmy :( uczymy się, ale efektów dużych póki co nie ma :( bardzo nad tym ubolewam, no, ale cóż, takie uroki powrotu mamy do pracy :/
 
Nasz mały złapał za łyżkę i też chce jeść sam.Płacze jak nie dostanie łyżeczki i protestuje przy jedzieniu.
 
Gratulacje dla Gaji :)

Kurcze, u mnie jedzenie to jest za każdym razem sajgon - trochę karmię łyżką, ale często kroję w kawałki i daje do samodzielnego jedzenia.
A skutek zawsze ten sam - prawie wszystko jest rozwalane po całej kuchni. Próbuje jeść łyżką którą mi zabiera, ale oczywis cie to co na łyżce, zanim dotrze do buzi jest na ubraniu.
 
reklama
Krystianek chodzi !! wczoraj poczul sie pewnie patrząc na Olivera Kaludii i jak wrociłam do domu to tak zaczał śmiga po pokoju, że z podziwu nie mogliśmy wyjśc. :D
 
Do góry