reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)))

reklama
o boże ja już nei mam siły a to przeciez dopeiro początek:

nie słucha nic, nie reaguje juz na "oj nie wolno" i "nie". jak sie mu czegos zabrania to "krzyczy", bije mnie po glowie i rękach ..
nauczyl się wchodzic na kanape i fotele ... i ciagle to robi
od kiedy zaczał chodzic nie usiedzi w miejscu w ogole, staje na palcach i sciaga z górnych półek. u szwagierki o mało nei zrzucił kubkow ze stolu takiego wysokiego w jadalni ...
 
Pawel dzisiaj sam sobie trzymal butelke!!!
ale na lezaco na razie przed drzemka herbatke (w niekapku) i po kapaniu mleczko (w butelce)
 
eh Paweł z czym starszy tym gorszy ;P wejdzie wszedzie cos majstruje :D wydaje mi sie ze robi mi to na złosc ;P wariat mały ...ehh osttanio opanowal do perfekcji wchodzenie na łozka i na wszystko co sie da :o :o i tym sposobem zaczał zywić sie liśćmi kwiatków :D i ziemia
Gdy znajdzie cos zabronionego i zobaczy ze ja zauważyłam i ide w jego strone to ten odwraca sie i ucieka ode mnie :o wariatuncio mały :)
 
reklama
Do góry