reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

u nas leje od rana i nie wyszłam, ale ze względu na siebie

normalnie tylko mróz minus 15 będzie mnie odstraszał i ew. wichura

Mońcia, ja na to "coś" mówię "wieko" :-D
 
reklama
Agga ja miałam podobnie jak zaczynało mi się zapalenie, ból w dole tak jakby od fiszbiny. Pomogła właśnie mrożona kapusta, przeszło po 2 dniach częstego okładania. Stek jeszcze bolał przez tydzień, musiałam odciągac mleko i podawać Małemu w butelce bo strasznie bolało jak się przysysał.
Zuzia też dziś sie zastanawiałam nad tą wkładką i chyba ją wyciągnę za niedługo
 
W espunisanie subs. czynna to simeticonum a w esputiconie dimetcion, wiec to chyba co innego. Działanie raczej podobne, dawkowanie inne. Podaje teraz esputicon 2 razy dziennie po 1-2 krople, lek jest taki oleisty, całkiem inny niz bobotic. A i dzis szły kupy bez problemu i pomagania, wiec działa jak narazie. Przy boboticu trzeba było jeszcze troche pomagac Małemu.
 
Zuzia karmiąc piersią możemy jeść wszystko , spróbuj zjeść pleśniowego -przecież nie zjesz kilograma :) ja tam jem wszystko (prócz kapusty i tej grupy wzdymającej) i małej nic nie jest , a jem normalnie i pizze i smażone i
 
reklama
Mońcia no nie wiem czy nie zjem kilograma ha ha czasami mi sie wlacza taki odkurzacz, że masakra. A wieczorami to już w ogóle ciagle glodna. Ostatnio jadlam juz camemberta z 2 szt. a ostatnio na imprezke maz kupil ten z niebieksa plesnia. Pojadlam nie powiem, malej nic nie bylo, ale potem zaczelam sie zastanawiac czy ta plesn nie zaszodzi jakos malej takie glupie myslenei wiem.... Ja tez jem wszystko po trochu i strasznie ciagnie mnie do slodyczy...niestety
 
Do góry