reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

W sumie tez prawda ze pewnie i tak cos tam powiesze na pierdołki :-)
Ten przybornik całkiem fajny:
http://allegro.pl/item417846957_przybornik_disney_na_drobiazgi_do_zawieszenia.html
Porównam jeszcze na zywo te łóżeczka, bo są w hurtowni u mnie w Gdyni i wtedy sie zdecyduje. Łozeczko kupimy juz po 1.09 jak sie przeprowadzimy :-)
A wozek, chociaz mamy w sumie wybrany, jakos w pazdzierniku chyba dopiero kupimy, bo skoro gwarancja ma 12m-cy np. to po co ma 2m-ce stac nieuzywany a czas by leciał. A facet w sklepie mówił, ze na zamowienie (jak wymyslimy inny kolor niz na stanie) czeka się do 10 dni i jesli sie kupuje całkiem nowy wozek (na zamowienie) to dobrze zeby postał w domku z 7-10 dni rozlozony, nieuzywany, zeby dziecko nie wdychało tych zapachów "nowosci".
http://allegro.pl/item417846957_przybornik_disney_na_drobiazgi_do_zawieszenia.html
A tak w ogole Blond to nasz synek tez bedzie na 99% Rafałek :-) No chyba zeby wyszedł psikus i urodziła sie dziwczynka... Tu gorzej z imieniem, może Zuzanna... Ale pewnie bedzie Rafałek :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Łóżeczko Radek jest super i ja chyba wybrałabym te tańsze o 100zł - chociaż z tymi gwiazdkami fajnie wygląda.

Mnie się link Motylku nie otwiera :-(
 
A mi sie otwiera link:)))) hehehe

Co do łóżeczek to fakt te drewniane są wizualnie ładniejsze. Ale ja przy Laluni zdecydowałam sie na kojec i byłam z niego bardzooooo zadowolona. Co do stabilizacji jest bardzo dobra:tak: . Wiele osób z mojego otoczenia wybrało drewniane a jak przyszło co do czego to przyłazili i pożyczali:-p(teraz tez jest w obiegu) I napewno bede uzywała go dla Samiego:-p

Dzis pisałam do kumpeli by oddała mi ciuszki po Lauruni i moja karuzele(jej córa ma juz prawie rok:tak: wiec nieużywa) i okazało sie ze jest zepsuta:baffled::baffled::baffled: chyba kolejny zakup mnie czeka ale zaoferowała sie ze mi odkupi:tak:

A do mnie przyszedł rozek. Jest taki milusi:rofl2:
 
cimg4188rx5.jpg

Tak jak obiecalqm w koncu wklejam wam moje zakupy:-)
cimg4189rs8.jpg


cimg4191qp4.jpg


cimg4190py5.jpg

cimg4187bc8.jpg
 
reklama
Do góry