reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
Minisia powtórze sie wózio I Klasa!!!! Twoja córunia bedzie podróżowac jak prawdziwa królewna:tak:
Kasia ja wlasnie mam jeden kocyk z mikrofazy i chciałam jeszcze jakis dokupic. A mam taki w gwiazdki (kiedys wklejałam fotki)
Martynka super czyli prawie wszystko masz:)))
Kaka ty szczesciaro!!!!!!
 
minisia fajny wózeczek.Mała będzie podróżować w nim jak królewna:-)
Martynka1987 super że już łóżeczko zamówione.Najgorsze jest to czekanie na tych kurierów? A jakie zamówiliście?
 
minisia fajne ciuszki a wózeczek zgrabny :tak:
Kaka wielki plus dla szwagra :-)
Martynka też czekam w tym tygodniu na łóżeczko i materac

mam do Was pytanie co do kurierów, pierwszy raz zamawiam coś dużego przesyłką i czy oni mają obowiązek wnieść to pod same drzwi (u mnie 1 piętro), czy dzwonią i czekają przy samochodzie? o matko pewnie to głupie pytanie, ale naprawdę nie wiem
 
To łożeczko:
Hurtowo ŁÓŻECZKO Radek II teak szuflada MATERAC (436056514) - Aukcje internetowe Allegro
Takie 2 posciele:
PIĘĘĘKNA 6-cz POŚCIEL 120x90 TANIA WYSYłKA! (436059491) - Aukcje internetowe Allegro

I od tego samego sprzedawcy jeszcze kilka rzeczy, pieluszki flanelowe, podklady do przewijania, posciel do wozka itp :-) Jutro ma wysłac wszystko kurierem, wiec mam nadzieje ze w srode najpozniej bedzie paczuszka u mnie :-)

Ps. Mirabelka dobre pytanie. U mnie tez musi mi ktos to wniesc na 1 pietro, chyba ze przywioza po poludniu jak maz bedzie juz w domku. Pewnie obowiazku wniesc nie mają, ale mam nadzieje ze ciezarnej nie odmowia i wniosą :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Posciele wzory 6 i 7 (Safari i zolte misie z pszczółkami), bo niebieski mi juz zbrzydł, he he :-D A do wozka posciel bezowa z owieczka :-D Baldachim sobie podarowalismy, bo jakies mam takie wrazenie ze to tylko zbieracz kurzu i do niczego sie nie przydaje. Jakie on ma spełniac zadanie oprocz "wygladac"?? U mnie juz kilka znajomych kupowało, a potem go nie uzywało, ze wzgledu na ten zbierajcy sie kurz.
Tak samo kiedys chciałam ochraniacz na całe łozeczko (wiekszosc jest na polowe), ale słyszałam kiepskie opinie, ze nie widac dziecka, trzeba podejsc do samego lozka zeby zobaczyc, bo inaczej on zasłania, wiec odpusciłam :-)
Co do przewijaka dalej sie zastanawiam, czy jest nam potrzebny, skoro przy lozeczku jest nasze duże łoże i istnieja podklady :-)
Do kupienia dla dzidzi zostało dosłownie kilka rzeczy + kosmetyki, wiec nie jest zle. Musze to tylko teraz do konca wszystko przygotowac i moge rodzic :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry