reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

mam do Was pytanie co do kurierów, pierwszy raz zamawiam coś dużego przesyłką i czy oni mają obowiązek wnieść to pod same drzwi (u mnie 1 piętro), czy dzwonią i czekają przy samochodzie? o matko pewnie to głupie pytanie, ale naprawdę nie wiem
mirabelka73 u nas jak dotąd to wszyscy wnoszą nam na 4p. co zamawiamy:tak: Oprócz takiej firmy: SIÓDEMKI. Nawet kilka razy zginęło nam kilka rzeczy z przesyłek:zawstydzona/y: Ale to inna historia...
 
reklama
Martynko łóżeczko mam takie samo jak Twoje tylko w koleże jasnym bodajże sosna.
Zaraz wkleję zdjęcia na odpowiednim wątku.

Pościel bardzo mi się podoba.
 
Mi sie jakos to zwykłe "sosna" jakos nie spodobało, u mnie w sklepie było jeszcze "słomka", ale to "teak" nam najbardziej przypadło do gustu :-) Tylko kurcze było za to prawie 100zł drozsze, no ale trudno :-)
A w ogole to chcielismy to lozeczko:
Hurtow ŁÓŻECZKO Radek VII teak szuflada MATERAC (436056502) - Aukcje internetowe Allegro
ale stwierdzilismy, ze nie bedziemy płacic dodatkowo 100zł za wzorek...

A tak w ogole to te 2 lozeczka i posciele u tego sprzedawcy wypatrzyłam jak byłam w 3 miesiacu, ale nie chcielismy wczesniej kupowac i teraz dopiero kupilismy to co wybralismy prawie pol roku temu, he he :-D
Ps. Jutro postaram sie wam w koncu wrzucic jakies fotki naszej wyprawki dla maluszka :-)
 
Ostatnia edycja:
Martynko mnie teak też się podobał, ale mamy jasne mebelki i dlatego zdecydowaliśmy się na taki kolor - właściwie to jest to sosna albo słomka hehehhe nie pamiętam dokładnie.
Takie z gwiazdkowymi wyżłobieniami też widziałam.
 
czarna, Antuanet dzięki :-) to będzie chyba GLS czy jakoś tak to może będzie ok
Martynka, magdziunia ja też wzięłam Radka II, sosna jak Magda z tego samego powodu - meble. Chciałam słomkę ale II nigdzie nie mają w tym kolorze, jedynie tą VII ze żłobieniami, a ja też uważam że 100 zł dodatkowo za wzorki to dużo
Martynka pościele super :tak:
 
Martynka ja nie korzystałam z przewijaka za pierwszym razem i przebierałam Martynkę na kanapie, aż mi prawie padł kręgosłup od wiecznego schylania :baffled:. Jak dostałam potem deskę pod przewijak od siostry, to żałowałam, że wcześniej się nie poskarżyłam i teraz sięnie zastanawiałam. Ja mam takie doświadczenia.
A baldachim, to pewnie kwestia gustu, ja używałam i teraz też kupię. Kurz i tak się zbierze gdzieś, a baldachim wypiorę i gotowe.

A to wylicytowałam przypadkiem niecałą godzinę temu i mam już kombinezon na wyjście ze szpitala :rofl2:

211589baec557ac7.jpg


Wypatrzyłam jeszcze takie:
KOMBINEZON DLA CHŁOPCZYKA ROZ 0/3 MIES (440051109) - Aukcje internetowe Allegro
NOWY unikalny kombinezon na misiu BCM (441540099) - Aukcje internetowe Allegro
 
Kasia cudowny kombinezon!!!!!!!
Ja mam upatrzony tez jeden na allegro ale jeszcze sie sie zastanawiam:-p

Ja w sumie jakbym miała tradycyjne łózeczko moze tez bym kupiła przewijak a tak to nie kupuje bo i tak by na łóżku lezał:-p
 
Martynka śliczności
Kasia sliczny

A ja znalazłam wzcoraj kombinezon na 68-74 taki co ma nogi razem i dziure na pasy, w szafce jejku ja nie wiem jak ja segregowałam te ciuszki po chrześniaku ze go niepamietam.
 
reklama
Do góry