reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

To prawda, ceny w sklepach są jak na zwykłą kieszeń wygórowane.... Dobrze, że moje Maluchy mają dziadków :-p:laugh2::laugh2::laugh2:, na których mogę liczyć wtej kwestii. Sama kupilam jedynie łóżeczko, krem do ciała, pieluszki tetrowe, i spirytus do pępuszka. Resztę wyprawki sprawili mi rodzice :tak: Ufff... :laugh2:
 
reklama
KASIA śliczny kobinezonik. Zresztą wszystko dla dzieci jest taki słodkie.

A ceny, rzeczywiście w PL mogą dobić człowieka. Mi najbardziej odpowidają ubrania dziecięce z h&m ze względu na solidne wykonanie i jakość tkanin po praniu kilka razy w tygodniu ale np jedna bluzka to koszt ok 50zł czy rajstopki 3dychy. uważam że to spora przesada jak na polskie zarobki, ale każdy chce zarobić:nerd: U nas moge kupić np takie rajstopy, 4pak za 8-9f tj ok 33-35zł a więc jest różnica. A możliwości finansowe też są troszkę inne, także o ironio...
Tearaz jestem i tak w komfortowej sytuacji bo mam wszytsko tylko po Laurze, jedynie co mi tam dodatkowo w oko wpadnie to dokupuje ale zaopatrując sie dla pierwszego dziecka to na same ubrania człowiek wydaje, fakt z przyjemnością, ale spore sumy.
Ja jestem za tym żeby becikowe w PL podwyższyli conajmniej do 2tys a najlepiej do 3:rofl2::-)
 
To prawda, ceny w sklepach są jak na zwykłą kieszeń wygórowane.... Dobrze, że moje Maluchy mają dziadków :-p:laugh2::laugh2::laugh2:, na których mogę liczyć wtej kwestii. Sama kupilam jedynie łóżeczko, krem do ciała, pieluszki tetrowe, i spirytus do pępuszka. Resztę wyprawki sprawili mi rodzice :tak: Ufff... :laugh2:
no o czym my tu mówimy:-p(zartuje)

Ja daje nobla temu kto wymyślił LUMPKI:-p
 
A to mój dzisiejszy zakup. Na metce jest napisane do 6 miesięcy, ale mi się zdaje, że dziecko się w tym utopi. :crazy:Sama nie wiem
 

Załączniki

  • DSC02094.JPG
    DSC02094.JPG
    234,4 KB · Wyświetleń: 24
reklama
wanilia79 to widzę ze dzidzia już przygotowana na cały sezon zimowy.:-) W takim kombinezonie na pewno nie będzie maluchowi zimno, no i te rękawiczki rewelacja:-)
 
Do góry