reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
Jeśli chodzi o wózek, to też jestem tego zdania, że głęboki jest niezbędny. A już jaki to indywidualna sprawa. Fakt, że zauważyłamm, że w tych nowych wózkach gondole wydają się mniejsze, ale często to takie wrażenie. Moja siostra ma Atlantica, a siostrzeniec dopiero od niedawna pasuje na styk ;-) - w kwietniu skończy 7 miesięcy. Mi osobiście podoba się Coneco toledo, ale brakuje mi w tych wielofunkcyjnych wózkach przkładanej rączki. Ostatecznie będziemy mieli ten sam wózek co Martynka w nim jeździła. Jest niezniszczalny. Wcześniej jeździła w nim dziewczynka, która już ma z 5 lat, potem synek mojej sąsiadki, potem moja córka, teraz drugi synek sąsiadki i znowu wróci do nas. To jest zwykły wózek bez nazwy.
 
Pytałyscie na początku o rady:)
Na początek jedyne co mi przychodzi do głowy, nie kupujcie raczej ubranek w rozm. 56. Niektóre dzieci na starcie są dłuzsze, a maluszkowi nie przeszkadzają podwinięte rękawki czy przydługie nogawki:)))
A po porodzie majteczki TYLKO siateczkowe, super trzymają wkłady poporodowe.
Koszulki zdecydowanie wygodniejsze niz piżamy, chociażby ze względu na czeste badania gin.
 
k@siek te majteczki to fantastyczna sprawa. A co do częstych badań; ja je miałam tylko 2 razy po badaniu:-D (brak nacięć i pęknieć) Lekarze sie śmiali ze nie am co tam oglądać:-D Ale i tak koszule praktyczniejsze:-p
 
A ja dzisiaj odrobinę zaszlałam:
dsc00112nw7.jpg
 
Kaka poprostu ŚLICZNY!!!! ale moja rada taka ze lepiej jakby były rozpinane na całej długosci pajacyki (z przodu lub tyłu) bo takie rozpinane w kroku i przy karczku bardzo cieżko założyć:tak: By najmniej ja szybko sie takich pozbyłam.
Ale i tak jest ŚLICZNIUTKI:-p
 
reklama
Do góry