reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
Ppatqa ja też od czasu do czasu zaglądam do kartonów, bo tam zawsze coś się zaplącze, a takie odkrycie zawsze cieszy :happy:

Magdziunia ja się staram opanować i dobrze mi idzie kontrolowanie :happy:. Gorzej mam z zabawkami dla Martynki, bo tyle chciałabym jej kupić, a to klocki, a to lalka, ale lista zrobiona i jak będą urodziny czy święta, to wiem co podpowiedzieć.

Po wypłacie zamówię pościel do łóżeczka i kupimy wanienkę i to chyba wszystko co nam zostało :happy: - uff.
 
Ja się zastanawiam nad pościelą do wózka - mam kocyki a dzidziuś i tak jest w kombinezoniku przykryty kocykiem. I chyba zrezygnuje z takiego zakupu.
 
Kasia ja tez staram sie kontrolowac zakupki. A takie typowo sklepowe jakos szybko mnie odrzucaja jak widze ceny:szok: Ostatnio jak szukałam jakiegos kompleciku na wyjscie i widziałam te ceny od 59 zł w zwyż. Szybko odchodziłam od wieszaczka:zawstydzona/y::sorry2: Normalnie złodzieje jak nic:tak:
Ale zabawki to tez moja słabosc.:-p
 
reklama
Do góry