reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy diete naszych SKARBÓW!!! :))

a ja juz od ukonczenia ok.1mies. zycia mojej malej dokarmiam ją mlekiem z butelki bo niestety nie mam tak duzo w cycuszkach ... :wściekła/y:
dziewczyny poradzcie mi co wy robilyscie gdy brakowalo wam pokarmu ?
jestem zalamana bo chcialam karmic ja sama piersia, bez dokarmiania ... :-(
 
reklama
Hej !! Ja jeszcze jestem nie w temacie zupełnie, gdyż Szymek nawet....2 miesięcy jeszcze nie skończył !!!! ale wątek jak dla mnie jest bardzo ciekawy.
Póki co to też planuje zacząć od słoiczków...choć spieszyć się nie będę, gdyz jak na razie to cyc jest dla mnie najwygodniejszy, a i Szymkowi (chyba) służy... no nie zawsze, gdyż czasem ma problemy z brzuszkiem, ale rzadko... dziwne w ogóle, gdyż dzisiaj z butli miał moje odciągniete mleko i jak był bardzo głodny to pił, a tak w połowie butli już zaczął wybrzydzać i wrzeszczał... a jak przystawiłam go do cyca, to ze złością go złapał i pił dalej z cyca w spokoju...jakby nie chciał tej butli... czy to normalne?? mam nadzieję, że się przyzwyczai ...
 
ANIA normalne niektore dzieci nie chca butli :-)
ASIU i co przeszedlo ci to mleko z kleikiem w LOVI ??????

Ja ten kleik malej do mleczka narazie bede dawala tak co 2 karmienia bo narazie za kazdym razem sie boje Jak zauwaze ze nie placze wiecej to bedzie dobrze :-)Jak narzie dostala mleczko z kleikiem 2 razy i placzu nie ma wiecej niz zawsze :-)
 
Ja musze sobie kupić taki smoczek trójprzepływpwy. minisia mi powiedziała, ze cos takiego jest. I wtedy można go stosowac i do mleka i do kachy.
 
Moj maly jak pierwszy raz kosztowal mleka z kleikiem ryzowym, to pociagnal raz i...wyplul smoczka:-Dteraz juz spokojnie pije. bede dawala mu tylko na noc, w dzien tylko mleczko bo boje sie zeby go nie zatwardzilo. wczoraj pierwszy`raz dostal na noc o 20 i spal do 2, obudzil sie o 2 i spal do 7.30, wiec poprostu suuuuuper:tak::-)
ja mamz nim problem, bo on nie chce zadnego innego smoczka niz lovi, kupilam caly zesraw butelek z aventa bo wydawalo mi sie ze te smoczki sa bardzo podobne, ale jak mu daje to mlody go wypluwa i wrzeszczy, wystarczy ze tylko zmienie smoczek od razu pije....
 
A ile mu dałas tego kleiku. Ja tez tylko daje na noc a i tak sie budzi małpicha po 3 h;-)
 
daje 120 ml wody i 4 miarki mleka do tego 1,5-2 lyzeczki (raz mial mi sie syplo 1,5 a raz 2:-)) lyzeczki takiej od mleka.
Nie wypija calego mleka bo wiadomo ze jest troszke gesciejsze, ale zobaczymy jak dzisiaj minie nocka, gdyby tak bylo codziennie bylo by super. Stas mial od poczatku jenda dluzsza przerwe ze spal okolo 5 godzin miedzy mleczkami:tak:
 
reklama
Do góry