reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki dzidziuniów

ja też od kilku dni jakieś dziwne motylki w sobie czuję- początkowo myślałam, że to kwestia jakiś przewrotów w żołądku- ale jednak za często to się powtarza i teraz już nie mam wątpliwości, że to dzidzia :)
 
reklama
Dziewczyny a u mnie się wszystko uspokoiło...nawet motylki nie latają..ale chyba nie mam się czym martwić to dopiero 16 tc...
 
Pewnie że jeszcze czas. Ruchy są przez kazdą z nas inaczej odczuwane, i każdy kiedy indziej orientuje się że to właśnie to ;D ;D ;D
Jeszcze będziecie wspominać jak to fajnie kiedy w brzuchu było grzecznie ;D ;D ;D
Moja dzidzia nienawidziła angielskiego, kiedy chodziłam na wykłady w brzuchu zaczynała się istna kopanina jak na filmach rysunkowych jeden wielki kłębek i co jakiś czas pojawiała się ręka lub noga. A ostatnio czytałam że dzieci wyłapuja obcy język i właśnie wtedy przejawiają nadmierną aktywność.
Agataje ciekawe jak u ciebie czy twoja dzidzia będzie dwujęzyczna?
 
witajcie dziewczynki

ja jeszcze nic nie czuje nie wiem kiedy to sie zacznie dzisiaj zaczol mi sie 14 tyg bardzo wam zazdroszcze juz bym bardzo chciala poczuc maluszka albo to co sie dzieje w moim brzuszku to moj maluszek a o tym nie wiem cos tam sie dzieje i wtedy kiedy nie jestem glodna wiec to nie moze byc burczenie w brzuszku to jest pierwsza moja ciąza wiec nie wiem jak to rozpoznac ale napewno sie niedlogo przekonam



 
sumka, hmmmm ciekawe zagadnienie :D
mysle, ze male jest przyzwyczajone do trzech jezykow hihi
ostatnio ode mnie najwiecej slyszy polskiego, ale naokolo to i angielski i flamandzki podlapie ;D

ja slyszalam, ze jak sie dziecku bedzie spiewac piosenki, to moze je pozniej pamietac!!!i np uspakajac sie na ich dzwiek
wczoraj przyszly tatus probowal wyczuc ruchy, ale sie nie dalo buuuu
jak tylko cos poczulam to sie pytalam, ale nic....trzeba bedzie poczekac, ale maly czasem sie jakos obraca tak, ze troche jakby czuc go przez skore.
 
witajcie mamy czerwcowe 2006 ;)

jestem mamą czerwcową 2005 i pierwsze ruchy mojej córkeczki poczułam około 5 stycznia, póżniejsze były po tygodniu i rozszalałao sie maleństwo bo czułam ją juz codziennie. To było w 19-20 tyg ciąży - to moje pierwsze dziecko. Ja czułam jakby bąbelki mi pękały w brzuchu, bardzo miłe uczucie. Niezapomniane. Wtedy pierwszy raz tak naprawde uswiadomilam sobie ze nosze wpod sercem małego człowieczka. Życze Wesołych Świąt i buzki dla waszych brzuszków.
Pa
 
Jaks ie juz raz poczuje to pozniej jak maluszeks ei nie chce ruszac ( bo tak to jest na poczatku) to strasznie tego brakuje!!!! ciezko sobie wogole wyobrazic jak to mozna juz nie czuc maluszka!ale na szczescie z czasem czuje sie coraz mocniej!:)
 
Ja długo po porodzie dotykałam pustego brzuch w nadzieii że cos poczuję, mimo że maleństwo spało obok ;D ;D
 
reklama
Masz rację LILITH, że bardzo brakuje jak nie chce się poruszać. Od razu sie zastanawia czy wszystko jest ok. Ale za to jak zacznie to naprawdę niezwykłe uczucie.
 
Do góry