reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
"odchudzam" się... zobaczyłam dzisiaj śledzia- toaleta, potem zerknęłam niechcący na bigos- toaleta- zjadłam mandarynkę- toaleta....
chyba wyplułam dzisiaj wszystko, co zjadłam przez ostatni miesiąc :confused2:a zapowiadało się, że będą tylko mdłości....jejuuuu po wodzie też mi niedobrze- zły dzisiaj mam dzień...
 
ja jeszcze nie wiem czy dołącze do Waszej listy ale bardzo bym chciala, poki co okresu nie ma, choc wyraznie sie jakos nie spoznia, objawy takie rozne, boli mnie podbrzusze i jajniki czasem, mam straszne wzdecia, temperturka powyzej 37 i od dzis zaczely bardzo bolec piersi..... jutro lub w ponieddzialek chyba zrobie test.
 
Martuska - to juz możesz robić test. A najpewniej betkę!
Trzymam kciuki, zeby pokazały się 2 kreseczki,,.Koniecznie pochwal się na forum!!

Fiuufiu- od kiedy masz mdłości? kiedy sie to zaczyna mniej więcej?

Nektarynko - usg napewno już cos pokaże - ja muszę wytrzymac jeszcze do 5.01, żeby zobaczyć moją cieciorkę :-)

Dziewczyny - powiedzcie mi, czy długo czułyście pobolewanie w podbrzuszu takie jak na okres? Ja ciągle czuję, szczególnie wieczorem. Coraz słabiej już, co mnie cieszy (z początku były mocne bóle - myślałam, że zaraz dostanę okres).
 
martuskaa wiesz to jeszcze niczego nie dowodzi.. gdybyś powiedziała ze juz masz np 16 dni wyzszej temperatury to zmienia postac rzeczy.. oczywiscie wykonaj test ale wez takze pod uwage zmiane dnia owulacji, co przesuwa wtedy date @.. u mnie owulacja nastąpila czasem w 14dc co było najwczesniejszą, a czasem 19dc co było najpózniejszą owulacją.. nie powiem ze tak było często ale zazwyczaj owu miałam miedzy 16 a 18dc.. ze skłonnością do 16dc.. tak więc róznie moze byc.. w kazdym razie najlepiej zrób test i wtedy przedstaw nam rezultat..

PS nie mówie tego złosliwie, po prostu ten fakt, który nam przedstawiłaś niczego nie dowodzi

krzynka77 jesli chodzi o pobolewanie.. to od środy 2 dni przed data @.. w piątek była kulminacja ze myslalam ze wlasnie przylazła @.. i mniej wiecej tak do środy przed wigilią.. czyli tydzien (8 dni) w kazdym razie casem jeszcze cos tam zaboli ale raczej łagodnie.. smieje sie do M ze to fasolka daje znaki:)
 
Ostatnia edycja:
Nektarynka - ja wiem ze to niczego nie dowodzi, tym bardziej ze nie mierze temp regularnie (znaczy od 7 dni codziennie) wiec nie podaje jak bylo wczesniej, zwlaszcza ze troche bylam przeziebiona.
Zrobie test to sie dopiero okaze
a jesli chodzi i owu to dokladnie wiem kiedy ją mialam, dostalam wtedy lekkiego krwawienia i bylam u gin i powiedzial ze niektore kobiety tak wlasnie maja, ze jak jest owulacja, to pojawia sie lekkie plamienie. To bylo 18 dc. Pratycznie kilka dni pozniej zaczelo mnie bolec podbrzusze i jajniki, szczegolnie lewy, ustapilo dzis.
 
reklama
Nektarynko - u mnie tez tak w piątek 18.12 była kulminacja - nawet zazywałam nospe w pracy bo myślałam, ze padnę. A wtedy robiłam pierwszą betkę i jadąc po wyniki byłam pewna że nic nie wyjdzie bo tak mnie bolało... a tu tak niespodzianka :-)
No pewnie że fasolina daje znaki, żeby się o niej nie zapomniało przypadkiem :-D
 
Do góry