reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na zasypianie

Anian, zdradź mi prosze jak sytuacja spaniowa Patrycji?

Kinguś zasypia w łóżeczku i zależy jak sytuacja spaniowa w dzień, jak spała dłużej to troszkę trwa, ale z reguły zasypia w okolicach 15-30 minut. A ja siedzę pod łóżeczkiem, głowa przytulona do szczebelków, żeby Młoda mogła dotykać moich włosów. A zdarzają się dni, że zasypia w trakcie picia mleczka i odkładam ją z butelką i albo zaśnie, alebo powtarzam siedzenie.
A noce w większości z jedną pobudką (albo picie albo smeranie) no i w okolicach 4-6 pije mleczko (czy musi jeszcze pić:confused: :confused: :confused: )
Ja z reguły nie narzekam na spanie Patrycji.:-)
 
reklama
Moja corcia daje mi znow pospac! Przez jakis miesiac byly pobudki 1-2. Chyba zabki dokuczaly! Ale juz od jakiegos tygodnia znowu spi cala noc. Idzie spac ok. 20 i spi do 8.15 jak w zegarku:-D :-D :-D . Zasypia sama - od zawsze. Z tym akurat nigdy nie bylo problemu. Po karmieniu klade do lozeczka mowie dobranoc i wychodze! Po 5 min juz spi! Kochana malutka!!!:tak: :tak: :tak:
 
Emcia ponieważ nie udzielam się na wątku głównym to nie widziałam że zagościła u Ciebie fasolka, teraz zobaczyłam suwaczek :tak: Moje ogromniaste gratulacje :-)
Pozdrawiam
 
tosiu przesypia cala noc , zdarzaja sie noce ze trzeba go do nas wiziac ,ale juz zadziej i pomalu usupia w swoim lozeczku dzis to trwalo ok 20min spiewal sobie gaworzyl , fakt ze podnosil sie chyba ze 20 razy i siadal ale w koncu sen go dopadl i spi tylko czasem strasznie kaszle i nie wim czemu :(
 
Aniu, napisz mi jeszcze czy Patrycja daje Ci wyjść z pokoju, bo nasza Karola jest czujna jak nie wiem :-) Gdy tylko chcemy wychodzić, ona w pełni gotowa do buntu :-(
 
Kinga, daje mi wyjść.
A może powinniście postawić na swoim:confused: Wiem, że jest ciężko...ale warto.
A ja dziś Młodą pochwaliłam a teraz od godziny budzi się co chwilkę z płaczem:wściekła/y:
 
Łukaszek zasypia ok. 20.00 i śpi do 6-7, czasami budzi się ok. 4.00 (wtedy wypija mleczko i dosypia).
W dzień śpi 2 razy ok. 10.00, później ok. 14.30. Z czasem spania jest bardzo różnie :-) Niekiedy śpi 1-1,5, innym razem tylko 0,5.

Zwykle w miarę ułożony czas zasypiania rozbija się, jak wychodzą kolejne ząbki.

Ostatnio zasnął przytulony do cioci na urodzinkach siostrzenicy - obok szalały bawiące się dzieci.
 
reklama
Martynka od jakiegos tygodnia bardzo ładnie usypia. I co najwazniejsze- szybko. Ale zmniejszyła sobie ilość snu w dzień, może to ma coś wspólnego?:confused:
A dzis przespała prawie całą noc. Obudziła się koło 2, ale wypiła troszkę wody i..spała do 7. Nasz nowy rerkord!:-)
 
Do góry