reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A jak podchodzicie do współżycia a wizyty u ginekologa? Kiedyś mówiono, że na dzień przed wizytą nie powinno się współżyć ale jak to pogodzić z obserwacją owulacji a staraniami. Będę miała wizytę u ginekologa w trakcie dni płodnych i nie wiem czy tak planować żeby jednak nie być po stosunku...
Mi gin zawsze powtarza zeby dzien przed i w dzien wizyty wstrzymać sie przed współżyciem . Zawsze mozna nadrobic po powrocie od lekarza 🤣🙈
 
reklama
Ja staram sie od czerwca 2019r. Moje nastawienie i tak duzo sie zmienilo, juz nie przeżywam tak jak na początku. Ale wiadomo ze kazda miesiaczka to roczarowanie[emoji2358]Nie poddajemy sie, walczymy dalej [emoji1364][emoji6]
No nam po takim czasie też jest ciężko, tak jak piszesz każdy negatyw to smutek ale łagodniej to przyjmuje niż jeszcze rok temu... Może dzięki temu że udało się w styczniu więc wiem że jest możliwe [emoji846]
 
9 dni po owu będę
Wiesz jeżeli nie jest ci szkoda pieniążków to zrób, może akurat ci już coś wyjdzie. Ale w sytuacji jak jesteś przed okresem a już niby wiesz to będziesz w stresie czekać czy oby na pewno nie przyjdzie, myślę, że większy niepokój będziesz miała niż gdy nie będziesz wiedziała :)
 
O to właśnie chodzi bo słyszałam kiedyś od lekarza, że obecność nasienia w drogach rodnych może jakoś im zamazywać jakość obrazu na USG itd
Mi gin zawsze powtarza zeby dzien przed i w dzien wizyty wstrzymać sie przed współżyciem . Zawsze mozna nadrobic po powrocie od lekarza 🤣🙈
 
Dziewczyny, skoro implantacja to 6-12 dpo, to jakim cudem mówi się o "plamieniach w terminie miesiączki"? Przecież to w żaden sposób nie wychodzi w terminie miesiączki 🙄
 
Dziewczyny, skoro implantacja to 6-12 dpo, to jakim cudem mówi się o "plamieniach w terminie miesiączki"? Przecież to w żaden sposób nie wychodzi w terminie miesiączki [emoji849]
Plamienia w trakcie miesiączki to nie zawasze plamienie implantacyjne czasem to jakaś stara krew itp. Książkowo okres powinien być 14dpo, ja przed okresem mam dwa dni brązowego plamienia czyli teoretycznie jeśli zagnieżdżenie było by w 11-12dc to by się zgrało nawet
 
reklama
Byłam u gina i z moich dwóch jajeczek pękło jedno. Stosunki były, Owulacja potwierdzona więc to mnie cieszy :D endo 8,7mm mówi że trochę przy cienkie ale nie jest tragiczne. Serio jest za cienkie? Moim zdaniem dobre. Co sądzicie? Jeśli się nie uda od następnego cyklu letrozol od 2 do 6 dc 3x1. Dużo chyba co? I plus do tego recepta na estrofen 2x1 od 6 do 13dc. Co to za lek? Nawet nie zapytałam z tego Podniecenia że owu się Odbyła. Głupia ja :D czytając w internecie to tabletki na menopauzę, a o skutkach ubocznych wolę nie pisać, taki itd.... Pytałam czy się nastawiać to mowila że w pierwszym cyklu to byłby cud gdyby się udało. Ale szanse jak najbardziej są.
Trzymam kciuki mocno zbey ci się udało 🥰🥰❤️ ja się będę testować za tydzień 🙂
 
Do góry