reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Beta <0,5 więc to żadna ciąża. Okres spóźnia m sie już caly tydzien. Ciesze sie ze Wam sie udaje. Ja juz chyba calkowicie dam sobie spokoj. Chce mi sie tylko plakac. Zaraz bedzie rok jak sie staramy...
nie trać nadziei.....u nas było 10cykli staran i też się nakręcalam, płakałam i rezgnowalam. Na każdego przyjdzie czas. Tylko spokoj nas uratuje ;)
 
reklama
M


mam to samo:/ dodatkowo wzdęcia okropne, jeździ mi w brzuchu, takie napadowe kłucia co chwilę w podbrzuszu... i co chwilę mam wrażenie, że coś mi leci, ale na szczęście to nie @, dzisiaj 24 dc :<
U mnie to samo. Jeździ po brzuchu i kłucie jajnika. W dodatku pojawiła się biegunka. Może to wskazywać i jedno i drugie, zobaczymy :)
 
Beta <0,5 więc to żadna ciąża. Okres spóźnia m sie już caly tydzien. Ciesze sie ze Wam sie udaje. Ja juz chyba calkowicie dam sobie spokoj. Chce mi sie tylko plakac. Zaraz bedzie rok jak sie staramy...

Przykro mi kochana. U nas rok minie za półtora miesiąca. Nie przejmuj się. Nie jesteś sama. Nie możesz się poddać!
 
Nie szalej [emoji3590]Kochana, to hormony... :* nie masz powodu żeby myśleć o pustym jaju, lalunia, uszy do góry [emoji3590]Będzie dobrze!!! [emoji3590] A jak U Ciebie sytuacja, jak się czujesz!?? :)
@madziolina_p Opowiadaj jak Ty się czujesz?? :)
kochana czuje sie ok, bola troche piersi i czasem podbrzusze ciagnie. Dzis mam usg, jest 6+4, jak bylam tydzien temu to byl pusty pecherzyk
 
przestan, nie smuc sie. Nie masz na to wplywu. Jedna z dziewczyn super pisze, nie przejmujmy sie tym na co nie mamy wplywu please!

Staram się, ale naprawdę mam dzisiaj jakiś totalny odlot. Mój mąż mnie już opieprzył i powiedział, że jestem nie do wytrymania, bo naprawdę dzisiaj jestem nakręcona tylko na to, że na pewno nie będzie dobrze. Ty masz dzisiaj wizytę Kochana? Daj znać po!

Kochana, ja dopiero wizyta w poniedziałek, na NFZ, więc nawet na usg nie liczę. Także ta moja ciąża jest, ale tak nie wiem, ale staram się myśleć dobrze. Pewne usg mam 24, prywatnie i może wtedy zacznę się czuć w ciąży.. O ile będzie ok. Trzeba myśleć dobrze.

Tak, jak pisałam - wiem, że to może jest i głupie, ale dzisiaj mam naprawdę słaby dzień. A jeszcze tydzień do wizyty. W sumie nie wiem o co mi chodzi, bo gin w poniedziałek mnie 5 razy zapewniała, że jest wszystko ok, ale mi dzisiaj bardzo ciężko z samą sobą. Na pewno będzie ok z Tobą :* Ty masz jakieś mdłości, u mnie brak i to chyba mnie tak martwi.

Nie szalej [emoji3590]Kochana, to hormony... :* nie masz powodu żeby myśleć o pustym jaju, lalunia, uszy do góry [emoji3590]Będzie dobrze!!! [emoji3590] A jak U Ciebie sytuacja, jak się czujesz!?? :)
@madziolina_p Opowiadaj jak Ty się czujesz?? :)

Dzięki Kochana :* Staram się to jakoś przegryźć, ale na razie nie idzie niestety.

@Rita44 bardzo mi przykro, trzymaj się Kochana :*
 
reklama
Nie sądzę [emoji16] ja też czułam lekkie mdłości przed pozytywnym testem jeszcze:) Idź i baw się :) po zaplodnieniu 14 dni czyli do dnia spodziewanej miesiączki działa zasada albo wszystko albo nic więc nie zaszkodzisz w żaden sposób :*

Kurcze jakoś dziwnie się czuję sama już nie wiem. Bolą mnie jajniki, ale w dziwny sposób. Oprócz kłucia czuję jakbym miała tam na dole jakiś bąbel, który miałby pęknąć, ale nie może, inaczej nie umiem tego opisać haha :D
 
Do góry