reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

@NatS91, Strasznie mi przykro :(
Dziękuję że pytasz :)
Czuje się bardzo dobrze. Jedynie co mi doskwiera (7+1) to lekkie mdlosci,wstręt do ukochanej kawy z mlekiem i zmęczenie. Nie mam za bardzo kiedy odpoczywac :/ 1wsze usg za tydzień w czwartek. Mam nadzieję że wreszcie zobaczę mojego kropka :) ja wciaz podczytuje ten watek :) trzymajcie sie
Rozumiem Cię doskonale, u mnie to samo... Też nie mam kiedy odpocząć, jedyne co w niedziele miałam wolne w tamtym tygodniu... I nie zapowiada się żeby miało być lepiej :D
Cudownie, pochwal się Robaczkiem po USG [emoji3590] idziemy łeb w łeb :) u mnie dziś 7+7 wg OM i 7+4 wg USG :)
Odebrałam dzisiejszą betę, spadła z wczoraj z 3820 na 3780. Jutro idę jeszcze do gin potwierdzić i dopytać czego mogę się teraz spodziewać.
Ochhhh, tak bardzo mi przykro, tule mocno Kochana ;(((
kochana czuje sie ok, bola troche piersi i czasem podbrzusze ciagnie. Dzis mam usg, jest 6+4, jak bylam tydzien temu to byl pusty pecherzyk
Super, dawaj znać po wizycie, dzisiaj serduszko powinno być widoczne [emoji3590]
Kurcze jakoś dziwnie się czuję sama już nie wiem. Bolą mnie jajniki, ale w dziwny sposób. Oprócz kłucia czuję jakbym miała tam na dole jakiś bąbel, który miałby pęknąć, ale nie może, inaczej nie umiem tego opisać haha :D
Ja miałam wrażenie jkaby zaraz miał mi okres chlupnac. A nie chlupnął :D


@Spazientito tule, to chwilowy kryzys, zobaczysz :*[/QUOTE]
 
reklama
Rita przykro :(

Cholernie niesprawiedliwe jest to zycie.. Z jednej strony kobieta ,ktora stara sie rok, dwa, trzy, staje na głowie i nic nie wychodzi a z drugiej jakaś patologia, która z promilami i fajką w ustach urodzi gdzieś za szopą i porzuci Maleństwo na śmietniku ...

Ogólnie do ciąży podchodzę 3ci raz i po 6 latach przerwy widzę, że jest coraz trudniej .. Mnóstwo dziewczyn "odpada" na początku ciąży a jeszcze więcej ma problem z zajściem w ciążę :( Kiedyś też nie było łatwo ale nie przypominam sobie tylu smutnych historii...

Koniec tego nakręcania, musimy myśleć pozytywnie bo tylko spokój Nas uratuje :)
 
Kurcze jakoś dziwnie się czuję sama już nie wiem. Bolą mnie jajniki, ale w dziwny sposób. Oprócz kłucia czuję jakbym miała tam na dole jakiś bąbel, który miałby pęknąć, ale nie może, inaczej nie umiem tego opisać haha :D
Kochana, ja na początku też nie miałam mdłości. Bywają trudne dni, jutro będzie lepiej :*
 
reklama
Do góry