reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hejka

Jutro rano muszę jechać samochodem do Warszawy sama i tak potwornie się boję, pierwszy raz będę sama śmigać po centrum, do tej pory najdalej pojechałam na dworzec wschodni, trzymajcie za mnie kciuki, co bym wróciła cała i zdrowa:-:)-:)-(

Dziewczyny,
Znalazłam opiekunkę, jestem szczęśliwa :-):-):-)

Moja znajoma, która opiekowała się 2 letnią dziewczynką (mała idzie do przedszkola od września, a w wakacje zostaje w domu z dziadkiem nauczycielem) szukała pracy od lipca i wychaczyła mnie na niani.pl, zgadałyśmy sie i mam już umówioną nianię, której mogę zaufac,
Boże Kochany ja już mogę wracać do pracy spokojnie.

Super że tak się udało, wyobrażam sobie jak musiało Ci ulżyć.:-):-):-)

Witam się i ja w piękną słoneczną niedziele.
Czekam az chłopaki wstaną i lece do koleżanki, trzeba Olka z koleżanką całkiem nową zapoznać, pewnie bedzie rozdarty bo przeciez tam ludzie bedą ale co tam.
Dziewczyny moje dziecko nie lubi jabłka, marchewke pochłania a jabłko beeee, kwasi się jakbym mu cytryny dała:sorry2:

A Miki odwrotnie, jabłuszko cacy, a marchewka be:-D


Heja!
Wpadłam się przywitać, korzystając z chwili kiedy mam net :) Zyjemy obie z Polcia i mamy sie dobrze. Umieram z ciekawości co się działo na forum i zmykam trochę poczytać :)

Witamy po długiej nieobecności:-):-):-)

Hellou drogie Panie:-) Witam te co powórciły po niebycie:tak: Ja sobie standardowo wreszcie siadłam i zaczęłam nadrabiać a tu nie ma co:-) Wszystkie bobaski chyba tak mamusie męczą że mamusie nie mają siły klikać:-) Moja mnie chce załatwić to pewne:sorry2: Patrzyłam na te skoki i ten niby ma trwać jeszcze 3 tygodnie:happy2: Normalnie cudownie;-)

Morka, nie załamuj się u nas ten skok trwał tydzień, a wyczytałam ze może trwać nawet do 6 tyg.


A co do ulubionych miejscówek to Miki uwielbia swoje łóżeczko i matę.
 
reklama
witam drogie mamuski;-)
nie mam kiedy zagladac do was jestem wykonczona psychicznie i fizycznie
dopadla mnie nerwica i nie daje juz rady widze ze tez narzekacie na rodzine
u mnie to juz masakra i dotego moj J czasem wyprowadza mnie z rownowagi przychodzi z pracy i tylko zjesc najlepiej pobzykac za przeproszeniem i sie wyspac:crazy::crazy:
wiki za to kochaniutka rosnie jak na drozdzach i dzielnie wcina prawie cale obiadki juz :tak: postaram sie czesciej pisac
 
No to i ja się melduję na nocnym posiedzeniu!

Ale dziś zaraz się zmywam bo padnięta jestem.Antoś wczoraj w nocy tak się męczył,co zasnął 10 min i się kręcił,marudził i popłakiwał i tak do południa go męczyło,chyba brzuszek go bolał bo 2 kupki zrobił w nocy .Podejrzewam że może to przez to mleko Nan co prawda prawie nic nie wypił wczoraj rano ale może to przez to.A dziś juz grzecznie lula mój skarbek kochany,oby dziś było dobrze,dlatego zmykam odespać wczorajszą noc PA PA
 
Moja tak jak już kiedyś pisałam jest jednym wielkim skokiem rozwojowym :-D Jak tylko chce coś wymusić to pięknie wyje, lepiej niż autoalarm :-D A jak osiągnie to co chce (czytajcie: rączki) to jest słodziutka, dziewczynka do rany przyłóż:-D
A i zapamiętajcie Drogie Mamusie, żebyście nie całowały swoich dzieciaczków po brzuszkach jak leżą z gołą pupą;-) Dzisiaj przewijałam Młodą i po brzuszku ją całowałam, tak ślicznie się do mnie brechtała, a nagle sruuuuu i mamuśka się w g... taplała:sorry2: Strzała takiego zrobiła, że aż za dekolt mi poleciało :-D I jaka zdziwiona później była :-D
 
Witam porannie , sorry , ze was ostatno zaniedbuje ale cale dnie spedzamy na zabawach lub na dworze i wieczorem poprostu padam.
Pumpkin-witamy spowrotem.
Dzis wieczorem postaram sie nadrobic wiecie co a teraz ide gotowac obiad.
 
Paula zdrówka dla małej ! biedulka ...

Kacha dobre zdolną masz córę :-D ja wczoraj zostałam potraktowana moczem ;-)

Roxeen bo z choroby chłopa nie można żartować ;-)mój to by była obraza godzina i wielki foch !

Justys może to mleczko mu nie służy

Sandrq dawno cię nie było fajnie że mała grzeczniutka :tak:i współczuję nerwów z mężem :sorry2:

Asiax dasz radę powodzenia i szerokiej drogi ;-):tak:

Asiowo na zakwasy najlepsze są kolejne ćwiczenia ;-) fajnie że "wypoczęłaś ":tak:

Agniecha
tak jest z tymi umowami zawsze coś kręcą :baffled:najgorzej jak na naszą niekorzyść ;-)
nam kablówkę źle podłączyli mieliśmy pełen pakiet za 16zł przez 3 lata w końcu się skapnęli i my tez jak weszłam na stronkę co się dzieje że te programy wyparowały że my mieliśmy podłączony pakiet za 100zł :-D

Agagsm ja dostałam matę i też sobie chwalę mały nieraz tak grzeczny że jak coś robie to zaglądam czy wszystko tak naprawdę aż tak mu pasi czy coś innego się dzieje :-D

Minnie fajnie że chrzest udany a dla was zdrówka życzę:tak: kurcze ja też się nad wózkiem zastanawiam choć z córę mąż dzielnie trzymał caly czas ale ważyła w tym czasie chyba połowę co mały :-D

Dormark a miałam się pytać gdzie ty się podziewasz :tak:

w ogóle Kubiaczka też nie zaglądała dawno i gdzie PAtrysia bo coś mi miga że miało jej nie być ale nie pamiętam czy to prawda czy mi się śniło :eek:
 
Dzień dobry!
Toż to szok przeżywam moje dziecię jeszcze śpi....
Chyba muszę kupić moskitierę do wózka, wczoraj te dziadowskie muszki tak atakowały, C całe szczęście nie pogryziony, ale matka- no nodze taki odczyn, maskara, a jak swędzi....
i jeszcze się cieszyłam że w ciąży nie jestem to spokój z ginekologiem, ale chyba coś mi się przyplątało......mam jeszcze clotrimazol w tabletkach, poużywam i zobaczymy... brrrrrrrrrrrrrr

Sandraq
witaj!
Dormark a też myślałam co tam się u Ciebie dzieje.
Gosia k23 wg mnie Pati i Kubiaczki dawno nie było, ale Patrycja miała mieć jakieś problemy z netem....
Kacha przepraszam ale rozbawiłaś mnie do łez...czytam w napięciu dlaczego nie całować dziecko po brzuszku jak nagie a tam na koniec g......:-D
Ja, tak jak Gosia, już nieraz moczem zostałam potraktowana.....
Paula- BIEDNA Zuzu - dobrze, że jest już lepiej!!!!!!
Morka, Roxen - ja tak z C mam od początku.... pewnie nie aż tak jak Kacha, ale ciężko, tylko u nas ten klops że i rączki bywają beeee, wszystko bywa beee....
Roxen- toż faktycznie wiekowy ten Twój chłopina ;-):-D
Asiowo- fajnie, że się oderwałaś od spraw rodzinnych....znam to- ciało zmęczone, ale umysł czysty...

Wiecie co chyba pójdę do C sprawdzić czy wszystko ok bo jeszcze tyle spać to mu się nie zdarzyło!!!!!
Miłego dnia!!!

o obudził się, idę, papa
 
Witam porannie,
Wpadłam na chwile sie przywitać i uciekamy z małym na rehabilitację. Takie dni jak dzisiaj wybijaja nas z rytmu karmienia, ćwiczenia i zabawy..........
A po południu muszę zawieźć królika na korekcję zębów, i pół dnia w samochodzie eh...

ASIAX - dasz radę trzymam kciuki i bardzo dobrze Cię rozumiem
 
Witam sie i ja
U nas zapowiada sie piękny dzionek dzisiaj wiec chyba ruszzymy tylek z domu na plaże:tak:

haha.. Kacha, ostatnio mój D mial podobny wypadek. tylko zuzia okupała go od szyi po kolana :) ślicznie wyglądał.
a jesli chodzi o wymuszanie,to moje dziecko chyba tez to potrafi.. a mówią ze dopiero po 6tym miesiącu ta umiejętność się rozwija (?),hmm..

dobra,lecę dospać,bo mnie Zuzu na zmiane zasikanej po ciężkiej nocy pieluszki obudziła i już oczka jej sie zamykają.
Ostatnio spimy od 21ej do 6ej (z 1 przerwą na mleczko około 1ej) a później dosypiamy do 8-9-ej. ACH! życie jak w madrycie :D


O.. a mówiłam że moja dzidzia strasznie zachorowała? W niedziele miala prawie 39st gorączki, dosłownie przelewała nam się z rąk :( Zamowilismy prywatną wizytę pediatry i ma zainfekowane oskrzela, gardełko całe czerwone i już uszy są podrażnione. Jakiś cholerny wirus.. Prosilam,zeby nie dawał antybiotyku ale stwierdził,że to za małe dziecko,by eksperymentować.
No i mamy za sobą pierwszy antybiotyk w wieku 4 miesięcy,super.. Dobrze,ze jakiś lżejszy dał, Augmentin. Pamiętam,że brałam go raz w ciązy.
Na szczęście pomaga, bo już po pierwszej dawce była spora poprawa.
Dostała też syrop wykrztuśny i dopiero "wykaszlała" to,co jej w oskrzelach zalegało. Moje biedactwo!:(

Zdrówka dla malutkiej

Olek naz chyba juz sobie utarł że ok północy trzeba zjeść bo nie wierze że on głodny:no: Wczoraj ok 7.30 wciągnął butle, potem ok 21.00 dopchnęłam go kaszką i tak butle zjadł o północy:sorry2: a od północy zjadł dopiero teraz i to też nie wszystko:sorry2: zrozumieć dziecko...
 
reklama
Mam chwilke Nicola sie rozchorowala lezy biedny z 39 st garaczki.Mia kaszla i kicha , ale je normalanie i chumorek ma mam nadzieje ze sie jej nie pogorszy.
Obiad sie gotuje .
Pogoda cudna , lecz dzis siedzimy w domku .Bede miala czas was pondrabiac a powiem szczeze , ze stesknilam sie za wami.
 
Do góry