reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SUPERMAMY sposoby na maluszka :)

u nas dziala nasennie ;;idzie ksiezyc ciemna noca,na fartuszku pelno gwiazd...;;i Laurunia odplywa w 5 minutek:-D
 
reklama
Mój Mateuszek niestety woli mnie niz lózeczko. Oczywiscie ze wolalabym spac sama lub z mezem ale smyk nie da sie oszukac. Jak tylko usnie w lozeczku czy na moich rekach to za kilka minut sie zbudzi i nie da rady na niego. Ja nie protestuje bo chce zeby starszy syn sie wyspal ktory dzieli pokoj z Mateuszkiem.
 
ja też między innymi dlatego śpię z córcią. Raz, że jestem śpioch a dwa, że mała jak się przebudza w nocy i się jej szybko mordki nie zapcha to robi straszny wrzask. A pokoik dziewczynki mają póki co wspólny...
 
znaleźlismy dzis nowy sposob na panne Zuzannę :-)
przetestowaliśmy huśtawke z Fisher Price, ktoa dotad stala odlogiem. Jest chyba wygodnie i Zuzka zasypia w mig.. po 3 minutach bujania
 
znaleźlismy dzis nowy sposob na panne Zuzannę :-)
przetestowaliśmy huśtawke z Fisher Price, ktoa dotad stala odlogiem. Jest chyba wygodnie i Zuzka zasypia w mig.. po 3 minutach bujania

u nas huśtawka tez przeważnie działa, tez fisher:-D
tyle ze jak jest najedzony to obowiązkowo żygnie od bujania i zasypia następnie. i nie lubi muzyczek, które tam są. najbardziej uspakajająco działa na niego burczenie tego silniczka w huśtawce:-D
 
Ja po kąpieli karmię małą z obu cycusiów i kładę do łóżeczka włączam nianie elektroniczną gaszę światło i wychodzę, czasem Nadia zasypia od razu a czasem muszę chodzić parę razy utulić i podać smoczek ale zawsze zasypia sama w łóżeczku. Potem karmienie pomiędzy 0:00 a 1:00 w nocy a następnie pobudka pomiędzy 5:00 a 6:00 rano i potem już od 8:00 co dwie godzinki.
 
Elma to masz super grzeczna coreczke:-D,ja tez moja Laure musze czasem utulic i podaje smoczek minimum 10 razy nim zasnie ale najwazniejsze ze w swoim lozeczku:-D
 
reklama
Nadusia jest kochanym maluszkiem i naprawdę to doceniam:tak:, dawała nam ostro czadu przez ok. 3 tygodnie (nie spała w nocy wcale) a teraz jest już tak ze w dzień śpi góra godzinę bez przerwy, a poza tym to ucina sobie drzemki 20 minutowe o 19-tej kąpiel i zamienia się w Aniołka:-D:-). Mam nadzieję że tak już zostanie:tak:.
 
Do góry