reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SUPERMAMY sposoby na maluszka :)

reklama
Mariaola Nadia ma taki sam śliniaczek a poza tym to mam wrażenie ze bardzo straciłaś na wadze, ładnie wyglądasz.:-)

dziękuję .... póki co 22 kilogramy mniej teraz ważę 61 kg, ale jeszcze kilka bym chciała zrzucić, głównie z ud i tyłka i ździebko z brzusia :-)
 
Ja od dnia porodu 24kg schudłam ale chcę jeszcze jakieś 15 jakoś mi idzie raz lepiej raz gorzej ale co tydzień coś tam ubywa. Sorry ze w tym temacie o wadze gadamy ale tak jakos wyszło.
 
znalazłam sposób na płacz małej :-)

gdy zaczyna płakać to kłade ją i mówie "bzzzzzzz" :tak: i płacz momentalnie ustaje i pojawia się uśmiech na twarzyczce
d060.gif
 
wystarczy Rocha wziąc do lustra i juz zaczyna się śmiac do naszego lustrzanego odbicia.:tak: :-D ... chyaba,że marudzi bo stało się coś poważnego...
 
NO A MOJ MALY WOGOLE NIE PLACZE :-) NO CHYBA ZE GO COS BOLI ALBO JAK JEST GLODNY:tak: KAZDY SIE DZIWI ZE TO TAKIE SPOKOJNE DZIECKO I FAKTYCZNIE TAK JEST:-) PTU PTU ZEBY NIE ZAPESZYC:-p
 
wypróbowałam bzzzzzzyyyyy i działa :-) a wrrrrrrryyyy działa na Nukę, chyba myli to z na dwórrrrrrrrr :laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
reklama
Do góry