reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

Ja bylam u niej na usg i bylam bardzo zadowolona, mowila wszystko co widzi a potem jeszcze na wydruku zaznaczla konkretne rzeczy ;) (w naszym przypadku klejnociki synka :D) tak zebysmy czasem nie pomylili narzadow hehehehe
 
reklama
Magdasf1- dziekuje za odpowiedz:) a Dr.Budecka robiła Ci usg polówkowe? Bo nie wiem czy to na takie nie powinnam isc teraz, czy tylko takie zwykle wystarczy, nie wiesz moze?
 
kasikkkJest jedna bardzo fajna i konkretna babeczka ma na imię Marta ale nazwiska niestety nie pamiętam z wyglądu może wydawać się dość chłodna i niesympatyczna ale ale jest naprawdę super.

Położna, o której mówisz nazywa się Marta Makota. Była moją położną przy pierwszym porodzie ;-)
Polecam...
 
Mam pytanie: czy któraś z Was zna dr Wojciecha Kazimieraka ? ( jest on z-cą ordynatora bloku porodowego szpitala Madurowicza ). Chodzę do niego od początku ciąży, trafiłam do niego przypadkiem, jak na razie jestem z niego zadowolona, ale chciałabym poznać opinie innych. Może któraś z Was miała z nim kontakt podczas pobytu na porodówce ? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
 
Magdasf1- dziekuje za odpowiedz:) a Dr.Budecka robiła Ci usg polówkowe? Bo nie wiem czy to na takie nie powinnam isc teraz, czy tylko takie zwykle wystarczy, nie wiesz moze?


Polowkowe mialam robione w 22 tygodniu, ale bylam u niej na usg genetycznym, w 22 tygodniu i 36 chyba:-) Ja polecam z czystym sumieniem jak najbardziej:tak:
 
Wszystko zależy w jakim momencie się trafi na poród ;-)
Porody na nfz to nie fikcja, ale jest wszystko w standardzie.
Jeżeli chce się mieć podwyższony standard (własna położna, lekarz, znieczulenie, lepsza sala, itp. ), to trzeba dopłacić 3200 zł. za poród naturalny, 3900 zł. za cc.
Najlepiej zadzwonić do nich.
Wiem, że najpierw wcześniej trzeba jakąś ankietę wypełnić, ale nie mówię, że tak na pewno jest.
Jak będziecie miały jakieś newsy to dawajcie znać :tak::-)
Pozdrawiam.:-)
 
Hej dziewczyny, tydzień temu byłam na pierwszej, potwierdzającej ciąże wizycie to był 7 tc według moich obliczeń, liczac od pierwszego dnia ost. miesiączki (13 marzec 2010) i 5-tydz zapłodnieniowy bo wiem że do zapłodnienia doszlo dokladnie 27 marca. Tymczasem Pani doktor u której byłam powiedziała mi tylko że tak, ciąża jest bo macica sina yy i to 5 tydz. (wpisala mi w karte 5 tc) i teraz nie wiem czy zarodek za maly czy ona liczy według jakis starych obliczeń wiek ciązy. Z tego wszystkiego nie zapytałam. Nic mi wyjaśniła, wiedząc że to moja pierwsza ciąża. żadnego skierowania na USG, o badania dopomniałam się sama, o Folik także ;) 14 Maja mam się zgłosić i tu pytanie czy zmieniać lekarza czy poczekać bo może na zapas komplikuje sprawe? Kiedy powinno robić się USG? i może możecie mi polecić jakiegoś dobrego lekarza prowadzącego w Łodzi? . Po prostu znam przypadki kiedy kobiety nie wiedziały jakie badania wykonywać w ciąży bo lekarz prowadzący 'zapominał' ich o tym poinformować ;/ nie chce doprowadzić do takiej sytuacji. Z góry dzięki . Majka
 
ja na twoim miejscu poszlabym jeszcze do innego lekarza,tak dla wlasnej pewnosci i spokoju.pierwsze usg robi sie troszke pozniej,nie pamietam juz w ktorym tyg.,chociaz jak bylam w drugiej ciazy to usg mialam na pierwszej wizycie,bo lekarka chciala miec pewnosc,czy nie jest ciaza pozamaciczna.ale badania podstawowe,takie jak krew,mocz to robi sie od razu po pierwszej wizycie.o kwasie foliowym tez od razu lekarka mi powiedziala.
pozdrawiam :))
 
reklama
madlen79 W poniedziałek ide zrobić badania, a 14 miałam przyjśc do niej z wynikami to przyjde a później tak jak mówisz pójde z wynikami jeszcze raz do innego lekarza .Będe miała jakieś porównanie. Dzięki za odpowiedz. pozdrawiam .Majka
 
Ostatnia edycja:
Do góry