reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W*Y*P*R*A*W*K*A czyli wszystko dla naszych dzieciaczków!!!

Ladina znalazlam za 1699 zl.To chyba nie az tak wysoko cenowo.
http://pasaz.wp.pl/rsklep.html?orgU...zczegoly.php%3Fprzedm%3D6697917%26grupa_p%3D1

Tylko my z mezem myslelismy tak:
Antek ma teraz 23 miesiace i uwielbia jezdzic w wozku.
No i ze kupimy tego Phil&teds-a i Antek bedzie jezdzil w nim jeszcze jakies 6 miesiecy do roku.
A pozniej tego Phila da sie przerobic na zwykly pojedynczy wozek.
I bedzie tylko dla mlodszego.

Jezeli kupie taki jak ten ABC Desing lub Jane Powertwin,to po pol roku-rok bede musiala go sprzedac i kupic jakas jedynke:baffled:
Co jest bardziej przyszlosciowe?
 
reklama
anineczka
faktycznie nie jest drogi,
a nie zastanawialas sie po prostu nad taka deska dla starszaka , albo rowerkiem przykrecanym do wozka? Moja kumpela miala taki rowerek u niej byla mniejsza roznica wieku i sprawdzil sie rewelacyjnie.
 
anineczka
faktycznie nie jest drogi,
a nie zastanawialas sie po prostu nad taka deska dla starszaka , albo rowerkiem przykrecanym do wozka? Moja kumpela miala taki rowerek u niej byla mniejsza roznica wieku i sprawdzil sie rewelacyjnie.
Szczerze to o rowerku nie slyszalam :dry::sorry2:
A deska odpada.Mlody moze nie wytrzymac godziny ciaglego stania.
Juz nie mowie tutaj o jakis spacerach 2-3 godzinnych,ale zwyklego wypadu na zakupy.
Musze poszukac takiego rowerka:tak:
 
Pati chyba ty kupujesz tego typu posciel?
221242527


Powiedz mi kochana co z tym ochraniaczem?
Bo ja tak na chlopski rozum mysle sobie:
Jest swietna i wogole bajera,ale na poczatek dziecko daje sie na jak nawyzszy poziom lozeczka.Tak,zeby nie schylac sie w glab lozeczka,a wtedy ten ochraniacz wystaje ponad lozko??
Wytlumacz mi to bom niekumata chyba :rofl2:
 
ja mam ten ochraniacz i ta posciel i jest rewelacyjna
jak lozeczko jest na najwyzszym poziomie to ochraniacz byl wlozony troszke glebiej przy materacu i troche wystawal ale to nie ma zadnego wplywu na wyglad
bylo ekstra :-)

moze znajde zdjecie
 
reklama
ja mam ten ochraniacz i ta posciel i jest rewelacyjna
jak lozeczko jest na najwyzszym poziomie to ochraniacz byl wlozony troszke glebiej przy materacu i troche wystawal ale to nie ma zadnego wplywu na wyglad
bylo ekstra :-)

moze znajde zdjecie
Ahaaaa to juz kumam :happy2::happy2:
Bo sie zastanawiam nad nia...ale musze jeszcze kupic koldre i poduszke.Wole w Pl bo tutaj straszna drozyzna:no::wściekła/y:
 
Do góry