reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

reklama
Witajcie. Ja też od samego początku czytam płacze i cieszę się z każdego postępu Tosienki i bardzo mocno kibicuje. Wiem jak założyć zbiórkę bo mamy swoją i trwa jeszcze parę dni ale potrzebny jest scan dokumentów Tosiaczka żeby to potwierdzić co będzie w zrzutce napisane również scan dowodu osoby zakładającej zrzutke.
 
Może zrzutka zrzutką (bo przecież na wiele, wiele rzeczy pieniądze się przydadzą!), ale może też @Itsaris zainteresowanym w prywatnych wiadomościach podasz nr konta? Tak najszybciej uzbiera się, żeby już na dzień dziecka Tosia cieszyła się huśtwką :) Ja od razu zgłaszam, że poproszę o nr konta :)
 
Może zrzutka zrzutką (bo przecież na wiele, wiele rzeczy pieniądze się przydadzą!), ale może też @Itsaris zainteresowanym w prywatnych wiadomościach podasz nr konta? Tak najszybciej uzbiera się, żeby już na dzień dziecka Tosia cieszyła się huśtwką :) Ja od razu zgłaszam, że poproszę o nr konta :)
Oczywiście ,że na konto mamy Tosi... Ja też po proszę.
 
Niestety ja nie mam jak pomóc finansowo Tosiuni ale mogę pomóc odnośnie spraw medycznych jak załatwić pewne rzeczy, hospicjum(jesteśmy pod opieką). @Itsaris jak masz jakieś pytania i potrzebujesz pomocy w załatwieniu jakichś spraw proszę pisz śmiało. Całuję
 
ja również proszę
Długo myślałam o memoli dla swojego dziecka ( bo jest naprawdę fantastyczna) , ale zawsze były inne wydatki. Z tym, że u nas byłaby tylko gadżetem. Tosi, Wam może bardzo pomóc.
 
reklama
Do góry