reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

reklama
Tosiu, zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka! Wspaniała dziewczynko! Jak najwięcej uśmiechu na Twojej buźce :) słońca, miłości, jak najwięcej zabaw z Twoim wiernym przyjacielem, psiakiem :)
 
I jeszcze spóźnione ode mnie: Tosieńko, życzę Ci, aby ten piękny uśmiech gościł na Twojej buzi codziennie. Sto lat![emoji322][emoji322][emoji322] Jak się imprezka udała? [emoji4]
 
Z całego serca bardzo Wam dziękuję za życzenia ❤
TOSIA dostała też śliczne kartki i prezenty od Was ❤ bardzo dziękuję
Za każdy razem jak czytam życzenia, łzy napływają mi od oczu.
Tyle się przez ten rok wydarzyło. To byl trudny rok, a jednocześnie niezwykle piękny.
Na pewno będzie to najważniejszy rok w moim życiu. Tośka jest niesamowita. Nie mogę uwierzyć w jej chorobę, w to, że może Jej zabraknąć.
Przestaje o tym myśleć. Nie chcę. Zostanie to gdzieś z tyłu głowy, ale chcę się skupić na przyszłości.
.
.
.
Wczoraj Tosia od rana dużo marudzila, płakała. Na początku imprezy udało się zrobić sesje, zdjęcia z Tosią, ze wszystkimi. Później znowu płakała, nie chciała jeść. Ciagle u mnie na rękach i w końcu zasnęła w wózku... Tort przespala i nawet nie spróbowała :) szybko zleciało, trochę się denerwowalam Tosią, więc mogłam się wyluzowac. Ale ogólnie było cudnie, wszyscy goście eleganccy, uśmiechnięci. Jedzenie i tort pyszne. Dekoracje zrobiłam sama, wszystko się udało :) czekamy teraz na zdjęcia od fotografa.
Dopiero w domu, po ogarnieciu wszystkiego, mogliśmy odetchnąć i poczuc te chwile.
Dodam, że organizacja 1 urodzin dziecka jest niezwykłym wydarzeniem :) srresowalam się, chciałam żeby było idealnie. Było pięknie i chciałabym organizować Tosi przyjęcia co roku
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze czekam na zdjęcia od fotografa, ale ktoś tam coś pstrykał :)
 

Załączniki

  • received_407061486542495.jpeg
    received_407061486542495.jpeg
    108 KB · Wyświetleń: 658
  • received_493340384852718.jpeg
    received_493340384852718.jpeg
    122,6 KB · Wyświetleń: 670
reklama
Do góry