reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost maluszków

my wczoraj tez uslyszelismy, ze POla jest wysoka, ze na 2 latka wyglada. To faktycznie od dziecka zalezy, ale ja zawsze bylam dosc wysoka jako dziecko, moj B tez nie najmniejszy. wiec w sumie nic dziwnego:)

a ile wazy Goska?
 
reklama
Nef-chodzilo mi o to ze co zapytam to slysze ze dziecko w wieku naszych ma te 81-83 cm.Pewnie ze sa inne bo kuzynka jest rok starsza ale malutka po rodzicach.Baby fat tez rzeczywiscie robi swoje:)
no ale najbardziej postarzaja te wlosy
moja spinki ostatnio sama chce zapinac.Strasznie lubi sie stroic.Paraduje w koralach,kapeluszach itd
 
marta wczoraj akurat wazyliśmy przed kąpielą - wyszło równo 10 kg

ja jako dziecko byłam strasznie patykowata, skóra i kości, w szkole zawsze najchudsza, a w podstawówce jedna z najwyższych w klasie więc i to u Gosi norma (i tak jest "grubsza" od mamusi:tak:)
 
U mnie bylo odwrotnie bo niemal cala podstawowke bylam najnizsza i jedna ze szczuplejszych w klasie a pozniej zas jedna z wyzszy h dziewczyn.Ja mam cos ok 173 ,maz 198 wiec dziecko do malych chyba nie powinno sie zaliczac ale takimi 178 w wieku 14 lat jak siostra mojego bym sie niezbyt cieszyla...
 
Hejka, my mamy najnowsze informacje po wczorajszym szczepieniu: 88cm i równe 13 kg :szok: ale pocieszam się, że nie jest jeszcze najgorzej bo tyle samo waży mojego męża siostrzenica która w grudniu skończyła roczek ;)
 
mama wiki-mysle ze jest ok zwaywszy na to ze bardzo wysoka ta twoja coreczka.Z tego co wiem nasze dzieci maja aktualnie cos ok 83 cm
 
znajoma ostatnio,z nudow chyba pomierzyla i powazyla nasze dzieci i wyszlo na to ze mala wazy 12 kg i ma 84 cm wzrostu.dzis przy okazji robienia paszportu postawilam ja pod miarke i stala grzecznie pod nia .Rowniez pokazalo 84. rozmiar bucika 21 na styk i kupujemy na 22 (cm wolny)
 
Kropa, a czy waga faktycznie musi drgnąc? Kolo roczku jak bylam z Pola u lekarza i tez jej waga nie drgnela przez poltora miesiaca, on powiedzial, zeby sie nie martwic, bo nie przyrost wagi jest najwazniejszy. I dziecko nawet kilo raptem w rok teraz przybiera. Wazniejszy rozwoj jest psychoruchowy (wg mojego pediatry).
 
reklama
no mnie sie wydaje ze to nie jest powod do zmartwienia.Wiadomo dzieci bardziej sie rusaja.Tak w ogole to kropa twoj synek ma niemal identyczne wymiary jak ta kuzynka mojej bo ona tez 86 cm i troche ponad 11 kg i powiem ci ze schudla nawet bo ostatnio jak je wazyli to byla ciezsza od mojej.
 
Do góry