reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

(...) trochę się boję bo od piątku wracam do pracy a tam taki młlyn, że o jedzeniu się nie myśli tylko żłopie się kawę na hektolitry, będe musiała zaprowadzić nowe porządki (ciekawe co na to powiedzą moje koleżanki na permanentnej diecie) :-)
mi by sie nie chcialo na tym etapie ciazy wracac juz do pracy:-). Naprawde podziwiam Cie:tak::-D
 
reklama
royanna - prawdę mówiąc to mi się też nie chce wracać :zawstydzona/y: ale dziewczyna, która mnie zastępowała złamala nogę i z nas 2 to ja jestem teraz bardziej na chodzie
 
Ja widzę że mam rekord +7-8kg. A jestem w 21tc. Wcale nie jem jakoś szczególnie, zachcianek nie mam... Ale mój brzuch jak na pierworódkę jest naprawdę bardzo duży.
 
Na początku waga szła mi do góry baaardzo powoli. W 19. tygodniu miałam jakieś 2 kg do przodu. Do 22. tygodnia doszły kolejne dwa, ale fakt, że i brzuszek mi wyskoczył.. Zastanawiam się co to będzie za dwa miesiące (i później??), skoro już teraz schylenie się, czy kucnięcie to lekko mówiąc dyskomfort?:):tak::blink:
Już w żadne "normalne" spodnie się nie mieszczę:sorry2::shocked2::dry:




 
reklama
Do góry