reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga w ciąży

reklama
ze mnie wyparowało 4kg:szok:, jednak startowałam z 10kg zapasem:zawstydzona/y:
zmiana przyzwyczajeń żywieniowych też robi swoje, zamiast frytek na mieście wcinam jabłka:happy2:
 
waga pod koniec 14 tc + 1 kilo czyli wedlug moich obliczen w pierwszym trymestrze przytylam 2 kilo. albo zle licze
632.gif
 
ja to nie dosc ze 14tydzien tylko 1kg wiecij to na dodatak malo mam plytek tylko139 boje sie pomyslec co bedzie dalej oby nie anemia:dull:
witam kazda ciąza jest inna ja jestem 3 raz w ciązy a ta jest zupełnie inna ,na poczatku zawsze waga idzie powoli ja na poczatku schudłam a teraz przytyłam 11kg a jestem w 8mięsiacu i mam anemie biore żelazo na poczatku tez było nie wesło bo zaczełam plamic 14tyg ale leki mi pomogły jezeli masz jakies pytania to napisz do mnie pozdrawiam jagoda podaje ci adres na poczte balbina434@wp.pl
 
A ja w końcu tyję, niewiele, ale jednak :) Z wagi startowej 59 kg przytyłam przez ostatnie 2 tygodnie 1 kg. A to już 17 tydzień :]
 
reklama
Do góry