reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :)

ja tez jestem za zeby nie bylo za duzo watkow , bo pozniej i tak nikt tam nie zaglada :)

jeszcze bym ta bete usunela i ten watek jak i kiedy powiedzieliscie rodzinie , bo tam cisza jest wsumie i chyba juz kazda powiedziala rodzince , a info jak to sie odbylo mozna tez napisac na watku glownym :)
 
reklama
Co do listy... usuwamy tamtą zakładamy nową?? mam nadzieje że założycielka sie nie obrazi, ja założe nowy wątek i tam każda dziewczyna napisze informacje potrzebne, termin , skad, itp. potem to wszystko sie ladnie zrobi a posty pousuwa i bedzie sam zbiór wszystkich mamuś.. mysle ze dojdziemy z Asionkiem do tego jak to ma wyglądać
Myśle że mogłoby to być na podobe tego ale nie tak kolorowo i można by było dodać wiecej informacji https://www.babyboom.pl/forum/kwiecien-2011-f367/lista-kwietniowych-mam-2011-bez-komentarzy-43066/
 
Ostatnia edycja:
w sumie lepiej , bez niepotrzebnej roboty

tylko tu na tym wątku niech dziewczyny popróbują powklejać jak to widzą(takie małe szkice robocze)
 
ja bym raczej zrobila tabelke pozioma .. takie wymienianie to podobne jak mamy teraz i malo czytelne

i bedzie sie ciagnac w nieskonczonosc jak kazda forumowiczke wpiszemy :)

ja juz wkleilam moja propozycje tylko sie polaczyla i malo czytelna jest
w kazdym razie napisze jeszcze raz

nick.......................wiek..................;skad......................termin......................plec.................imiedziecka

i pozniej ladnie datami powipisaywac
bedzie lawtiej pozmieniac cos , bo wiadomo , ze pewnie plec i data porodu moze sie zmienic
no i mniej miejsca zajmie i bedzie latwiej i szybciej poczytac sobie

ale moze niech reszta forumowiczek sie wypowie !!!

aha i taka tabelka zrobiona w odpowiednim programie rzecz jasna :) bo to napisalam tak na szybciora tutaj a kropki po to zeby mi znowu nie polczylo wszystkiego ;))
 
ja bym raczej zrobila tabelke pozioma .. takie wymienianie to podobne jak mamy teraz i malo czytelne

i bedzie sie ciagnac w nieskonczonosc jak kazda forumowiczke wpiszemy :)

ja juz wkleilam moja propozycje tylko sie polaczyla i malo czytelna jest
w kazdym razie napisze jeszcze raz

nick.......................wiek..................;skad......................termin......................plec.................imiedziecka

i pozniej ladnie datami powipisaywac
bedzie lawtiej pozmieniac cos , bo wiadomo , ze pewnie plec i data porodu moze sie zmienic
no i mniej miejsca zajmie i bedzie latwiej i szybciej poczytac sobie

ale moze niech reszta forumowiczek sie wypowie !!!

aha i taka tabelka zrobiona w odpowiednim programie rzecz jasna :) bo to napisalam tak na szybciora tutaj a kropki po to zeby mi znowu nie polczylo wszystkiego ;))

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu :)
 
reklama
Do góry