reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :)

reklama
dziewczyny wg. mnie ta lista przyszłych mam powinna byc w jednym poście,na jednej stronie,mała czcionka,tylko pogrubiona i może jakiś kolor.beznadziejna jest ta lista z czerwcowek,przesuwa się i końca nie widać....

nie może być coś w tym stylu?? :

Lilou83 Pacanów 30 październik, córka
Asionek Gdańsk 10 październik, syn

itd ....

chodzi o to że w jednym poście, na jednej stronie tylko w kolejności kalendarzowej
 
zobaczymy jak to Asionek rozwiąże w gruncie rzeczy zrobić to ładnie i przejrzyście na BB jest trudno wiec moze tabelka sie sprawdzi, tylko czy pozniej latwo Ci będzie Asionek wprowadzać zmiany?? bo przypuszczam że bedzie się to mienić czesto....

Na dzisiaj Już chyba wszystkie mamy dość forum przewrócone do góry nogami
 
dziewczyny wg. mnie ta lista przyszłych mam powinna byc w jednym poście,na jednej stronie,mała czcionka,tylko pogrubiona i może jakiś kolor.beznadziejna jest ta lista z czerwcowek,przesuwa się i końca nie widać....

nie może być coś w tym stylu?? :

Lilou83 Pacanów 30 październik, córka
Asionek Gdańsk 10 październik, syn

itd ....

chodzi o to że w jednym poście, na jednej stronie tylko w kolejności kalendarzowej

jest wklejona tabelka mozna zobaczyc jak to bedzie mniej wiecej wygladac :)
moge tez zrobic tak , ze cionka bedzie jak jest podana w przykladnowej tabeli , a jak ktos bedzie chcial to sobie powiekszy i tyle , bo taka opcja jest ...


a w poscie sie nie da :/ znaczy na upatrego sie da , ale wszystko sie laczy i powstaje burdello masakryczne i nieczytelne
tez mozna luknac , bo wpisywalam normalnie w poscie i nie zbyt to sie da zrobic
ta tabela moze wiecej pracy kosztuje ( chociaz niekoniecznie ) , ale za to jest rowno , przejrzyscie itd.
 
reklama
Do góry