reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :)

a co sądzicie o tej liście bo dość łatwa i wydaję mi się,że była czytelna https://www.babyboom.pl/forum/dziec...ista-grudnioweczek-dopisuje-cyprysiowa-16333/
no i mam pytanie czy galeria ze zdjęciami,brzuszkami itp. będzie zablokowana tylko dla nas?

mozesz sprobowac taka zrobic :)

ja sie nie pisze od razu mowie na cos takiego , bo to jeszcze wiecej pracy i jak jakies zmieny trzeba bedzie wprowadzac to powodzenia w edycji tego ciagu i szukaniu dziewczyny konkretnej :/
no i ladnie wyglada , ale zanim sie znajdzie siebie , albo kogos innego na liscie to mina wieki :)


a tak a propo to twoich danych jeszcze nie mam ...
 
reklama
mogę próbowac robic zależy od dziewczyn bo jak się nie podoba to po co ?
tylko ja z tych co to nie siedzą non stop na necie .... więc czasem zmiana by troche trwała
 
Mnie odpowiada coś takiego jak ta lista Marcowych Mamuś. Bez tabelek, kombinowania, normalny post który można szybko zedytować i dopisać ewentualne zmiany. Jak napisze się do małą czcionką to wszystko się fajnie zmieści.

*Miłka* - 31 lat - Katowice - 13.10.2011 - Chłopiec
*Miłka* - 31 lat - Katowice - 13.10.2011 - Dziewczynka

Prosto, bez udziwnień i na temat :-)
 
Tylko zaznaczyłaś wcześniej, że edytowanie tej tabelki będzie czasochłonne i trudne - więc po co sobie życie utrudniać :-)
 
no to jest to samo co tabelka :) tylko innaczej napisane
i tez wole taka forme pozioma od pionowej ktora sie ciezko przewija i czyta , juz nie wspominajac o edycji :/

czy to czy to edytowac trzeba i czas jakis zajmuje :)
a napisalam o tej edycji miedzy innymi po to zeby dziewczyny sie zmotywowaly i podaly dane do Listy , bo widze , ze nie kazdej sie chce , i nie wiem czy nie chca byc w tabelce czy co innego , ale moglyby napisac jak sprawa stoi , bo moze bez sensu czekam ...
a po innych dzialach chodza wiec nie sa to osoby co zagladaja raz na ruski rok , a stale bywalczynie
 
Ja coprawda nowa, ale doloze swoje 3 grosze;-) Tez jestem za prostota, wiec propozycja Milki jak dla mnie czytelna i fajna. Tabelka coprawda tez mi sie podoba, ale uwazam ze jesli cos jest zbyt pracochlonne, to bez sensu taka robote na kogos zwalac, no chyba ze ta osoba ma czas i lubi sobie podlubac w takich rzeczach:tak:
W kazdym razie nie ma co sie wyklocac o takie sprawy, bo wiadomo ze wszystkim na raz to zawsze trudno dogodzic, wiec ja uwazam, ze jesli ktos sie podjal robienia listy i jej edycji, to ja przyjme bez narzekania kazdy projekt, bo po prostu doceniam ze ktos poswieca swoj czas:tak:

Trzeba jeszcze pamietac, ze ta lista bedzie wymagala na pewno wielu poprawek jak sie zaczniemy rozpakowywac, bo na pewno wiele dat sie zmieni(czyli dodatkowa robota bedzie); no chyba ze sie stworzy calkiem nowa liste:-)
 
reklama
Do góry