reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Najserdeczniejsze życzenia
Cudownych świąt Bożego Narodzenia,
Ciepła i wielkiej radości,
Miłych oraz hojnych gości,
Pod choinką dużo prezentów,
A w Waszych sercach wiele sentymentów.
i oczywiście dla oczekujących spełnienia tego najwspanialszego marzenia &&&
 
Kasiawd - ogromne gratulacje, spokojnych kolejnych tygodni ciąży.


Świąt Zdrowych - bo to najważniejsze.
Pełnych miłości - bo to sens życia.
Wiary - bo pozwala przetrwać trudne chwile.
Nadziei - bo wtedy niemożliwe jest możliwe.

 
Dzień dobry ;)
I ja się doczekałam i jestem w ciąży jak już większość zapewne wie bo pisałam tu i tam ,a tutaj jeszcze nie , wszystko widać na suwaczku minął już krytyczny dla mnie 7tc dokładnie w 7tc wg usg i w 7tc i 2 dni wg OM widziałam serduszko naszego maleństwa ;D teraz czekam jak na szpilkach na kolejne usg 14 stycznia gin powiedział ,że skoro plamienie ustało ( bo miałam na początku) po podaniu luteiny i ciąża się rozwija to kolejna wizyta dopiero za miesiąc znacie za pewne to uczucie oczekiwania na kolejne usg żeby się znowu upewnić ,że wszystko gra nie wpadam w panikę nie mam czarnych myśli ,których się tak obawiałam ,ale jednak gdzieś z tyłu głowy czai się strach wiadomo.

Ze względu na to ,że może faktycznie nowe podczytujące Aniołkowe mamy nie mają odwagi pisać o swoich przejściach w obecności kobietek ciężarnych ,zapraszam serdecznie wszystkie ciężaróweczki z wątku cpp abyśmy pisały o naszych dolegliwościach itd itp tutaj ,a na cpp tak bardziej ogólnie i wspierająco oraz pokrzepiająco do Aniołkowych mam ,które są na etapie żałoby;)
 
kobietka wzyta Twoja jest w terminie mojego porodu :) będzie dobrze,jasne że wiem jak to jest kiedy czeka sie na wizyte,ja tak mam do dziś.Będzie dobrze,strasznie cieszę się,że sie udało Wam:tak:
 
Witam a ja dziś wizytuję.Od kilku dni znów mam twardnienei brzucha, z Lenką też tak miałam ale ok 20 tyg,To mnie przeraża tym bardziej ze fenoterol jest wycofany, bede brałąa jakies inne badziewie.
A wy jak się czujecie cieżarówki?/
 
reklama
Do góry