reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminki, witaminki..

reklama
Dziewczyny, polecałyście na forum jakieś żelazo, możecie jeszcze raz napisać co bierzecie? Mi lekarka podpowiedziała Biofer Folic ale nie chcę podwójnie kwasu foliowego brać. A wiem że po niektórych to ma się potem problemy z wypróżnianiem czego chciałabym uniknąć.
 
Ja brałam zwykły ascofer i problem z zaparciami przeszedł. A jak brałam specjalne żelazo dla kobiet w ciąży to rodziłam w toalecie raz na trzy dni.
 
ja nie wiem czy w pl takie żelazo jest ale ja biorę Galfer...
i jest dostępny z kwasem foliowym , albo bez ;-) różną się pudełka.. więc kupuję ten bez żeby za dużo nie brać kwasu:tak:
 
Ja przyjmuje żelazo Sorbifer Durules od 18 tyg. mój gin uważa, że jest dobrze przyswajalne przez kobiety w ciąży i przy tej ciąży faktycznie nie narzekam. Przy pierwszej też brałam to samo żelazo - prowadził ten sam gin - ale czasem nie czułam się najlepiej, natomiast nigdy nie miałam problemów w toalecie. Po porodzie też przez jakiś czas je przyjmowałam.
 
Biorę falvit, w drugim miesiącu dostałam od teściowej prenatal ale po połknięciu zwracałam go natychmiast (może trudny okres mdłości, czułam ten imbir aż mi się nim odbijało, albo nieszczerze dany :p) więc znowu na falvit. Ale tam nie ma DHA, myślicie, ze warto to uzupełnić w 21 t.c. czy to już nic nie da? :zawstydzona/y:A jeśli tak to co polecacie? :)
 
reklama
Do góry