reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Wizyty u pediatry

zdrówka dla chorkich maluszków i pogody ducha dla mam

u nas odpukać wszystko OK i niech tak zostanie
 
reklama
Lepiej,noc przespana,katar gęsty,więc jak nosek mu wyczyszczę jest OK na jakichś czas i mógł oddychać.Tyle,że pogoda kiepska i nie wychodzę dziś.
Madzia jak Twoje maluchy?
 
rozalka Weroniczka lepiej juz nie ma goraczki ładnie je za to przed chwila K wrócił z Patrykiem do lekarza i tez na antybiotyku :-(ja tez zakatarzona a jutro z samego rana wyjezdzamy :-(
 
Od piątku jestem bardzo zmartwiona :-(
Byłam z Milenką u okulisty i na 100% będzie nosiła okularki bo ma bardzo dużą wadę wzroku -3,5 dioptrii. A do tego z pewnością astygmatyzm, ale jeszcze nie wiemy jak duży... jeszcze jedno albo 2 badania przed nami, najpierw musi mieć przez 5 dni zakrapiane oczka atropiną. Jeśli duży, to jeszcze decyzja o operacji naczyniaka, ale nie mam pojęcia gdzie, co, jak... niedobrze :-(
 
reklama
Do góry