reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

reklama
mamcie ja znowu z pytaniem:-) do tych co dają deserki:-)
dziś dałam Kapikowi deserek pierwszy raz:-) po ile dajecie deserku??
jakoś na łyżki czy jak:-) hehe
wiem że na początku po troszke ale chcę mu zwiększać bo wcina ładnie:-) ale do jakiej ilości moge mu zwiększyć:-)
 
Sabika, ja tak jak radzi Beatka zagęszczam każdy posiłek. Zero ulewnia... Czemu ja wcześniej nie wiedziałam o tym nutritionie:baffled:
I dołączam do Twojego pytania odnośnie deserków. Inga wprawdzie jeszcze nie dostaje, ale chcę jej podać w tym tygodniu. Widzę jak zachowuje się przy marchewce i myślę, ze za deserkiem też będzie krzyk... Inga jak kończe karmienie soczkiem wpada w taką rozpacz, że dokładam jej kilka łyżeczek dla świętego spokoju. uwielbia to:-)
 
no Bira mój te po tym Nutritionie nie ulewa prawie nic... no dziś ale to dosłownie przy wielkim odbiciu tak może kilka kropelek! a nei kurde 5 razy po jedzeniu ogromne ilosci! ehh
też szkoda ze o tym nie wiedziałam wcześniej:-)
ale lepiej późno niż wcale:)
 
a ja ciagle cycole sie i czasami herbatke koperkowa podam malemu. Zastanawiam sie kiedy wprowadzic cos pierwszego..... podpowiedzice mi co najlepiej.... Jak wroce do pracy od pierwszego to maly bedzie na butli w tym czasie jak bede w pracy. Nie bede odciagac pokarmu nie bede miala jak.
 
Kurcze dziewczynki, widze, ze juz zaczelyscie wprowadzac nowinki. Ja niedoswiadczona w temacie , bo Viki karmilam tylko cycem do 6 miesiaca, teraz niestety koncze karmienie, bo moj smok Gustav jest glodny co godzine. W takim razie tez juz zaczne kombinowac, bo mozna oszalec z tym glodomorem;-)
 
mamcie ja znowu z pytaniem:-) do tych co dają deserki:-)
dziś dałam Kapikowi deserek pierwszy raz:-) po ile dajecie deserku??
jakoś na łyżki czy jak:-) hehe
wiem że na początku po troszke ale chcę mu zwiększać bo wcina ładnie:-) ale do jakiej ilości moge mu zwiększyć:-)
Ja daję najpierw parę łyżeczek 5-6 jednego dnia a jak jest ok to następnego więcej albo cały maleńki słoiczek.Zaczynajcie od tych prostych np. jabłuszko, a potem jabłko+dynia, jabłko+marchew i tak dalej

a ja ciagle cycole sie i czasami herbatke koperkowa podam malemu. Zastanawiam sie kiedy wprowadzic cos pierwszego..... podpowiedzice mi co najlepiej.... Jak wroce do pracy od pierwszego to maly bedzie na butli w tym czasie jak bede w pracy. Nie bede odciagac pokarmu nie bede miala jak.
Ale butli z mlekiem modyfikowanym czy twoim?
 
Laseczki tak jak napisała Beata najpierw 5-6 lyzeczek delikatnych deserów typu marchew-jabłko jabłko dynia i jak bedzie wszystko ok nastepnego dnia ja juz dałam pol sloiczka teraz maly je jeden sloiczek narazie dziennie pol do poludnia i drugie pol po poludniu.
Narazie dostał w kolejnosci
-marchewke (soczek i słoiczek)
-Jabłko (soczek i słoiczek)
-marchew z jabłkiem (słoiczek)
Na jutro mamy przygotowane jabłko i dynia
I rowniez chce zaczac podawac mleczko z jabłkiem i biszkoptami bezgluteinowymi
Pod koniec tygodnia dostanie pierwszy obiadek jakis delikatny
Nie chce malego caly czas faszerowac mlekiem bo pije juz spore ilosci wole zastapic np jedno karmienie jakims deserkiem lub obiadkiem.

No to by bylo narazie na tyle z jedzeniem mojego ksyka

A mam pytanie czy ktoras uzywa kleiku kukurydzianego?
 
reklama
Do góry