Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ja mieszkam blisko granicy z niemcami i u nas najpopularniejszym lekiem na kolki jest lek o nazwieSAB-SIMPLEX (tak nawiasem mówiąc ma bardzo zblizony skład do espumisanu ),ale nawet jak się czyta opinie na innych forach to ten niemiecki jest duzo lepszy.Niestety do kupienia albo w Niemczech (kosztuje ok.7 euro) ,Czechach (tu jest dużo tańszy bo około 20 zł może trafić) albo internet pozostaje.Ja go stosowałam u syna i miałam spokój z kolkami:-)mitemil ;-) dla babelkow karmionych piersia majacych kolki mozna podawac lekarstwo w kropelkach - nie wiem tylko dokladnie czy daje sie je bezposrednio do buzki czy miesza sie z odciagnietym mleczkiem... espumisan chyba bezposrenio ale nie pamietam bo na szczescie nie musialam tego tematu przerabiac...
Dzięki Kasiu za informacje.A tą herbatkę to taką zwykła czy tą dla dzieci piłaś?Często?Mitemil ja karmiac sama pilam koperek, ktory przedostawal sie do mleczka. Na szczescie kolki nas ominely, ale jest wiele preparatow, np. espumisan ktory jest w kropelkach bezposrednio do buzki.
Malinka zwykla ekspresowa koperkowa cherbate. A pilam ze trzy razy na dzien albo na zmiane z cherbatka mlekopedna bo w niej tez jest koperDzięki Kasiu za informacje.A tą herbatkę to taką zwykła czy tą dla dzieci piłaś?Często?