reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
przyszly dzisiaj te moje ciuszki z allegro i wiecie co sa rewelacyjne, kobietka dolozyla jeszcze gratis jeden pajacyk, bluzeczke, i zimowy zestaw czapeczke i kurtke zimowa nexta na polarze :szok::-D:tak:



a to super babka musiala byc:-)poszczescilo Ci sie :tak:
a te Twoje ciuszki dla dziewczynki tez super,,,, szkoda ze ja juz mam limit wyczerpany-i musze sie powstrzymywac... bo juz mam wszystkiego za duzo :)
 
Mój Starszak na początku spał trochę czasu w rożku, a potem pod kołderką. A podusia jak piszą dziewczyny jest niepotrzebna, choć ja miałam w komplecie taką całkiem płaską więc mogła być. Bardziej służyła do ozdoby.
 
Mamy fotelik nareszcie:-) Pani w sklepie powiedziała, że ten pebble różni się od cabrio-fix tylko ceną, a poza tym jakimiś nieistotnymi drobiazgami. Kupiliśmy cabrio, bo jeszcze był w bardzo dobrej cenie, 109e:-). Dokupiłam jeszcze torbę do wózka. Chciałam śpiworek, ale takie nie ładne były.
007.jpg009.jpg010.jpg
Martusia mi położna powiedziała, że najlepiej na płasko, a jeszcze super, jak się pod materac taki klinik włoży, widziałam w sklepach dla dzieci, wtedy dziecko nie będzie na płasko, tylko tak lekko podniesione, w razie jakiegoś niekontrolowanego ulania.
 
reklama
Mamy fotelik nareszcie:-) Pani w sklepie powiedziała, że ten pebble różni się od cabrio-fix tylko ceną, a poza tym jakimiś nieistotnymi drobiazgami. Kupiliśmy cabrio, bo jeszcze był w bardzo dobrej cenie, 109e:-). Dokupiłam jeszcze torbę do wózka. Chciałam śpiworek, ale takie nie ładne były.
Zobacz załącznik 496181Zobacz załącznik 496182Zobacz załącznik 496183
Martusia mi położna powiedziała, że najlepiej na płasko, a jeszcze super, jak się pod materac taki klinik włoży, widziałam w sklepach dla dzieci, wtedy dziecko nie będzie na płasko, tylko tak lekko podniesione, w razie jakiegoś niekontrolowanego ulania.
My też kupiliśmy cabriofix bo jak mam przpłacić za pebble to nie było sensu! świetny zakup!!
 
Do góry