• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

Wiadomo ze niektóre rzeczy zniszczone ale ważne ze choć trochę do przodu, tym bardziej ze mi np szkoda kupować bo pierwsze 3miesiace dziecko tak rośnie ze czasem z dnia na dzień rzeczy małe. Prxy oli połowy rzeczy nie zdążyłam jej ubrać np juz były za małe :(
 
reklama
Agulqa_b zawsze możesz też "golarką" do ciuchów przejechać ja kupiłam jakaś za 15 zł i zawsze jak materiał robi sie juz nie teges, kulki die na mim robią, i dziwnie wlochate się robią ciuchy to raz raz przyjadę maszynka i gotowe :) i wyglądają dużo lepiej :)
 
Doggi tez myslalam o tym :-) tez gdzies w torbach mam taka golarke, mama kiedys mi dala. Bardzo przydatna rzecz.

A to wspomniana wczesniej zimowa czapa
 

Załączniki

  • 1412234416321.jpg
    1412234416321.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 99
Mi chyba został do kupienia tylko jakiś ręcznik i rzeczy pościelowe..młody miał łóżeczko 140/70 a teraz będzie 120/60 więc prześcieradła będą za duże poza tym już się średnio nadają..
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry