reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

reklama
:-)
Ja na razie nie myślę o zakupach jakoś.

Mam dostać wyprawkę od kuzynki, podobno wszystko w niej jest. Będzie troszkę lepiej jak będę mieć dziewczynkę bo kuzynka ma dwie córki i większość rzeczy różowych....

A jeszcze moja rada- trzeba się zaopatrzyć w dużą ilość śpioszków i body, bo na początku dzidzia wszystko brudzi. A zanim uzbieracie całą pralkę tych maleńkich ciuszków - to już nie będzie jej w co ubrać. Pamiętajmy, że ciuszki dziecięce pierzemy osobno w specjalnych - drogich proszkach

A mało której z nas się będzie chciało prać ręcznie :-)
 
claudia4you tak czytam, że Twoja kuzynka chce 1000 zł za wyprawkę. Zastanawiam się co w tej wyprawce jest. Wydaje mi się, że to dużo kasy i ja osobiście wolałabym sobie sama kupić rzeczy niż odkupywać używane i to od kuzynki....:baffled: Napisz co jest w tej wyprawce :)

Ja jeszcze nic nie kupiłam, chociaż mnie korci ale stwierdzilam, że zacznę kupować dopiero wtedy gdy będę znała płeć :)
U nas we wro jest outlet Factory w którym jest dużo dziecięcych sklepów np. cocodrillo i tam śpioszki (śliczne śpioszki ) kosztuuję ok. 8 zł. Inne rzeczy w podobnych cenach.
 
ja kupilam ostatnio w tesco 3 spiszki disneya z plutem slodziutkie i moim zdaniem zarowno dla dziewczynki i chlopca. tylko cena 49 zl :-(
 
Ja już dużo mam ciuszków dla maleństwa ale ostatnio kuzynka zaproponowała, że nie ma co zrobić z ubrankami po synkach no i siostra pojechała po te ubranka. Podobno są prześliczne, ale będzie strojenie. Muszę je teraz od siostry odebrać :)
 
A ja nawet nie mysle o zakupach. W pierwszej ciąży tez zaczełam cos kupowac w 3 trymestrze i teraz pewnie tez tak bedzie,choc mam sporo ubranek po córze,ale zapewne i ak pokupuje jakies nowe:-)ale to dopiero gdzies w 7-8 mies
 
ja na razie mało kupiłam, miałam zacząć zakupy dopiero pod koniec ciąży ale zaczęły kusić mnie promocje w sklepach... i tak rzeczywiście w 5-10-15 śpioszki kupiłam po po 10-15 zl =) jak dotąd wybieram neutralne wzory... ale za to teściowa jak tylko się dowiedziała, że zostanie babcią to poleciała mi kupić wszystko chyba co jej wpadło w ręce.. nieważne czy różowe czy niebieskie =) i tak też mam mega wypaśnie śpioszki i buciki w kolorze różowym jak również w niebieskim... zapas az do 8 miesiąca! trochę mi będzie szkoda połowy tych rzeczy bo ciężko mi będzie założyć coś różowego chłopakowi i na odwrót... ale również mam już nosidełko i wszystkie przybory... teraz się dowiedziałam że teściowa bierze się za kupno wózka... o rany... kazałam jej przestać =) bo odbierze mi całą przyjemność... ale z drugiej strony.... ja mam mniej wydatków =)
 
Fajne te body dla dziewczynki, jak będe mieć córę to kupie coś takiego.
Bo tak to mam same ciuszki dla chłopczyka po synku :)

Jeszcze nie myślę o kupowaniu ubranek i wogóle trochę wcześnie, jeszcze poczekam ale to droższe rzeczy to stopniowo będę kupować żeby nie było za dużo wydatków na raz.Chociaż znając mnie to i tak wszystko na ostatnią chwilę będę kupować
 
reklama
claudia4you tak czytam, że Twoja kuzynka chce 1000 zł za wyprawkę. Zastanawiam się co w tej wyprawce jest. Wydaje mi się, że to dużo kasy i ja osobiście wolałabym sobie sama kupić rzeczy niż odkupywać używane i to od kuzynki....:baffled: Napisz co jest w tej wyprawce :)

Ja jeszcze nic nie kupiłam, chociaż mnie korci ale stwierdzilam, że zacznę kupować dopiero wtedy gdy będę znała płeć :)
U nas we wro jest outlet Factory w którym jest dużo dziecięcych sklepów np. cocodrillo i tam śpioszki (śliczne śpioszki ) kosztuuję ok. 8 zł. Inne rzeczy w podobnych cenach.

Wózek cały z gondolą, łóżeczko z materacem, przewijak,wanienka ze stelażem, rożek i ciuszki po jej córkach, chyba że będzie chłopczyk


Ja i tak powiedziałam, że wezmę pod warunkiem że moi rodzice dadzą połowę czyli 500zł. Nas nie stać na tyle, żeby zapłacić całość, rzeczy są w dobrym stanie
 
Do góry