• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
Agusia link nie działa :(
Pierwszą opaseczkę w takim razie wywalam z ulubionych, bo też mam takie odczucia że jest za bardzo "falbaniasta" do tak prostej sukienki ;)
 
Kapelusik też podobałby mi się najbardziej, ale Milenka nie toleruje żadnych kapelusików i od razu je ściąga z główki :( Musiałby być wiązany na sznureczek :(
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry