• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

ja tez szukam rowerka chyba temat na czasie tylko ja bym chciala aby bylo jeszcze sterowanie w tym palaku co sie pcha bo tak to ja sobie a szykem sobie jak jest z naszym jezdziko samochodem on siedzi i sobie wlacza guziczki a ja najade na kamien lub cos i zaraz skrecamy :crazy::crazy:
 
reklama
ja tez szukam rowerka chyba temat na czasie tylko ja bym chciala aby bylo jeszcze sterowanie w tym palaku co sie pcha bo tak to ja sobie a szykem sobie jak jest z naszym jezdziko samochodem on siedzi i sobie wlacza guziczki a ja najade na kamien lub cos i zaraz skrecamy :crazy::crazy:
Jesli takie sa to tez bym wolała:tak:.Ten hauck spodobal mi sie od pierwszego weirzenia,bo kawal solidnej bryki z niego:tak:.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry