reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Oj ten sab simplex to nie lek ☺ a niestety nie na darmo sie mówi jedz zdrowo i pij przynajmniej 3l jak karmisz piersia wiec mleko matki jest z tego co zjesz a ilosc od tego ile wypijesz. To kazdy doradca laktacyjny powie. Szczesliwe te matki co nie doswiadczyly 18h kolek. dopiero Ss i metła dieta pomogła w naszym przypadku.
 
reklama
Ja bede na takiej diecie 2 mce. U nas tyle wystarczyło żeby ukl pokarmowy dojrzał a tego SS zuzylismy ledwo 1/3 buteleczki. Trzeba być czujnym i obserwować na co dziecko reaguje kolka co wcale nie jest proste ☺
 
A ja znam. Osoby gdzie zdrowe odżywianie nie pomagało... Myślę że u każdego dziecka jest inaczej.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Ewel87 widzę, że już spore zakupy apteczno-kosmetyczne. Ja jestem w całkowitym lesie jeśli chodzi o te sprawy. Cały czas mam wrażenie, że to jeszcze tyle czasu...ale to tylko tak się wydaję

Ja nie miałam do czynienia z kolkami. Ale ja nie karmiłam piersią i myślę, że to też miało znaczenie. Teraz zobaczymy jak będzie...

Zamówiłam kilka pierdółek niedawno. W tym muślinowe pieluszki z BabyOno. Jestem bardzo zadowolona z jakości. W niczym nie odbiegają tym drogim...także mogę Wam polecić.
 
Ja jakos wczesniej mialam wieksze parcie zeby kupowac dla dziecka i robic i przygotowywac teraz nie chce mi sie nic nawet o tym myslec chyba dlatego ze jest tak cieplo
 
Dziewczyny co kupijecie z kosmetykow lub witamin dla dzieciaczkow? Pytam bo jestem w pl i od pon ruszam z zakupami ...

Prosze ;) przydatne info zawsze utrwalam zeby nie szukac
 

Załączniki

  • 1439020894182.jpg
    1439020894182.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Ja np spotkałam się z tym ze czasami kolki są od tego ze dziecko słabo radzi sobie z laktoza w mleku mamy, dlatego doktorka mówiła mi ze warto odstawić mleko krowie na 2 msc przed porodem żeby organizm pozbył się laktozy.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry