reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maleństw- wizyty u lekarzy,szczepienia i wszystko z tym związane:)

Większość dzieci ma biały nalot na języczku od mleczka. W szkole rodzenia położna mówiła, żeby wziąć tetre i spróbować delikanie ściągnąć nalot. Jeśli schodzi to nie są to pleśniawki.
 
reklama
mój synek też miał taki nalot jak był tylko mleczny i pamiętam ze lekarka oglądała całą buźkę i stwierdziła że pleśniawek nie ma, Julcia też ma taki delikatny nalocik na języczku ale to raczej nie pleśniawki szczególnie ze raz jest widoczny a raz ledwo ledwo:-)
Niunia wczoraj skończyła 6 tygodni i jutro idziemy na kontrolę (ważenie, mierzeie) i na szczepienia:-:)-:)-(
Ale pociesza mnie fakt ze Julcia na bobraniu krwi i 2 tygodnie temi i dziś jak tylko wstawałam z nią z fotela to przestała płakać oby tak było i jutro:dry::dry::dry:No i jutro odbieamy wyik morfologi dzisiejszej i z nim na kontrolę oby był dobry:-:)happy:
Trzymajcie kciuki zeby mi sie Julinka nie anemizowała wiecej:-:)happy:
no to jutro trzymamy mocno kciuki za Julkę i czekamy na same dobre wieści
 
ale klocuszek z Juleczki:-) ciesze sie ze ladnie i zdrowo rosnie:-)

co do nalotu to tez mam nadzieje ze od mleczka, bo Adas tylko na jezyku ma i to taka cienka warstwe, nie wiem czy schodzi bo nie umiem mu przetrzec ta pieluszka:baffled: jak placze probuje ale on sie odpycha wiec moze jutro polozna doradzi
 
reklama
Do góry