reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
O faktycznie sporo tego . Jeśli radzą Ci matkę Polkę to warto się tam udać . Moja znajoma miała cukrzyce i żaden lekarz nie chciał jej właśnie prowadzić i dopiero w matce Polce się ja zajęli :) . Blisko Łodzi . Bełchatów :)
Jeszcze czekam na echo serca i holtera i punkcję szpiku i usg jamy brzusznej . I wtedy że wszystkimi badaniami Matka Polka.wizyte ta najbliższą mam 30 czerwca i obawiam się że skieruje mnie na oddzial. Choć szpital w Brzezinach też polecają a osobiście byłam u ordynatora ginekologii i mówi że obawia się. Ale zobaczymy.
To mamy rzut beretem do Siebie :)
 
O wiecie co ja byłam teraz w 8 tygodniu na usg i właśnie pani nie powiedziała mi ile bije.. hmmm za tydzień mam wizytę u swoje lekarza to już będzie 10 tydzień
Mi też nie powiedział ile bije. Powiedział że wszystko ładnie jest I nie ma się do czego przyczepić. Ale w poprzedniej ciąży było wszystko okey aż do 17 tygodnia. Mam nadzieję że teraz będzie wszystko dobrze do końca
 
Tylko cierpliwość może nas uratować :) Jestem po dodatkowej wizycie przed urlopem. Mamy ❤ i według moich szacunków i samego USG idealnie 6+6. Termin na Walentynki 😍 Lecę dziewczyny ze spokojnym sercem. ☀🌴
 

Załączniki

  • IMG_20220627_191829.jpg
    IMG_20220627_191829.jpg
    995,4 KB · Wyświetleń: 58
U nas też wszystko w porządku, przyczyna plamień nieznana, ale z dzidzią nic złego się nie dzieje. Też nie wiem, ile dokładnie bije serce, lekarz powiedział tylko, że ładnie i szybko, nie mierzył :)
 

Załączniki

  • 20220627_184438.jpg
    20220627_184438.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 56
Jeszcze czekam na echo serca i holtera i punkcję szpiku i usg jamy brzusznej . I wtedy że wszystkimi badaniami Matka Polka.wizyte ta najbliższą mam 30 czerwca i obawiam się że skieruje mnie na oddzial. Choć szpital w Brzezinach też polecają a osobiście byłam u ordynatora ginekologii i mówi że obawia się. Ale zobaczymy.
To mamy rzut beretem do Siebie :)
Ale jajca 😁😁😅😅 witam sąsiadkę! Też wieś pod Koluszkami, a w środę idę na wizytę do dr Cieślaka 😍
 
reklama
Do góry