reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Gaga- z jednej strony fajny taki prezent ale z drugiej kto wie czego on później mógłby za to oczekiwać. Może dla Twojego takie poczucie bycia dłużnikiem szefa nie byłoby zbyt komfortowe. Jeśli miałby się źle z tym czuć i później mieć problem z np. odmówieniem mu czegoś to może lepiej , że tak zrobił. To też zależy jakim typem człowieka jest ten szef. Są ludzie bezinteresowni, po prostu chcą w jakiś tam sposób pomóc bez żadnych korzyści dla siebie poza samą przyjemnością pomagania ale są i tacy, którzy mają w takiej niby pomocy cel i jeszcze z nawiązką oczekują rekompensaty. Może i lepiej się stało... Prezenty jednak sprawiają, że później trochę czujemy się dłużnikami osób obdarowujących. Co innego, gdy jest to rodzina ale szef to jednak obcy człowiek...
Po dłuższym zastanowieniu jednak sprawa już nie jest taka prosta. Nie zmienia to faktu, że to był ładny gest ze strony szefa i dobrze o nim świadczy.
 
Mamo czwórki ten szef jest naprawdę w porządku i myślę że to raczej on chciał się odwdzięczyć mojemu bo pracuje już u niego naprawdę długo i bardzo często po nawet po 15 godz i nawet w niedziele jak było trzeba a od czasu do czasu idzie na noc, on nawet mojemu samochód wziął na swoją firmę żeby było taniej bo wtedy można wat odliczyć dużo jest takich rzeczy co pomógł ale nie powiem że nieraz mnie wkurzało jak dzwonił byle kiedy że nie ma czym do domu jechać i mój w auto i po niego są plusy i minusy takich ich dobrych kontaktów ;)

ale co tam właśnie przyszło moje ponczo :D:D:D i jestem zadowolona :) teraz się biorę za rozpakowanie ubranek Małemu bo też przyszły ;)
 

Załączniki

  • 14502033_1183961384996806_1963549507_n.jpg
    14502033_1183961384996806_1963549507_n.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 78
Milagros w tym rogu to sie szafki nocne proszą o skręcenie :D a piesio faktycznie urósł ;) ja się też mojemu nie dziwię, że odmówił bo tak głupio nawet a z drugiej strony ilu jest takich szefów co by pracownikowi wózek chciało kupić a na pewno wie ile to może kosztować. Zresztą ja mam wózek wstępnie wybrany tylko nie wiem czy mój mi na niego da tzn da na pewno tylko nie wiem ile :D:D:D ale najwyżej dołożę ze swoich choć cenowo nie wydaje mi się wygórowany
 
mamo4 jak z tymi pieniazkami w banku?
ja miałam sytuacje taka sama jak ty. miałam i mam nadal konto w Millenium i kwota 1600zl z groszami została mi pociągnięta dwa razy. był to przelew na konto drugie które posiadam w PeKaO S.A.
Jedna kwota poszła normalnie a druga sie zaciągnęła i zawisła w powietrzu. Ani na jednym ani na drugim koncie nie było. oczywiście przelew był puszczony raz a podwójnie zaciągnęło. Przez telefon nic nie chcieli załatwić latałam do banku pisząc wyjaśnienie ze nie dostałam tej kwoty drugiej i oświadczenie ze nie wysyłam przelewu podwójnie tylko raz oraz druk reklamacji. Kazano czekać mi 30dni ale pieniążki wróciły po 3 dniach bo babka pózniej tłumaczyła ze system sie przemielił i one wróciły z blokady ale czemu tak sie stało do dziś nie wiem.

Emka niewiem na którym wątku mi pisałaś o ten śpiworek bo po paru dniach przerwy sie pogubiłam. śpiworek przyszedł niestety był z bardzo taniego materiału i śmierdział plastikiem. kupowałam go na Allegro i miał fajna specjalna szparkę na pas od fotelika ale niestety materiał ubogi. zwróciłam to kobiecie bo byłam rozczarowana ona tłumaczyła ze taki materiał czasami kupują i szyja jak brakuje im tego na zdjęciu no masakra jakaś, towar niezgodny z opisem i poszedł won z powrotem do niej tylko teraz czekać na kasę tygodniami aż odeśle. szybko zamówiłam ze sprawdzonego źrodła bo ze smyka śpiworek ale niestety bez możliwości wkładania do fotela. załapałam sie n rabat i w sklepie 139 zł a w internecie z rabatem wyszedł 106zl z wysyłka.
 

Załączniki

  • image.png
    image.png
    86,5 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Dobry wieczór :)
Ja dzisiaj drugi dzień leżenia w łóżku z katarem, kaszlem i ogólnym osłabieniem. Niestety muszę mierzyć ten cukier, no i wyszło mi coś co dla mnie jest jakąś wielką pomyłką pomiaru: 152, więc zmierzyłam jeszcze raz z innego palca i wyszło 164... Tak duża rozbierzność i skąd to możliwe skoro zjadłam jabłko i marchewkę i mówiła mi dietetyczka, że to bezpieczne dla mnie... zdołowałam się, a dodatkowo ta choroba, która mnie tak męczy :(

Gaga, co do planu porodu to nie trzeba mieć, ale jak dla mnie warto - w końcu to nasze prawo, to czemu nie skorzystać? no i wtedy wiadomo co sobie życzysz, a tak to nie ma to nie będą zwracali uwagi na to, że coś Ci może nie pasować. np. badanie podczas skurczu - ja wolę, aby robili to poza skurczem, kiedy nie boli, a nie wtedy kiedy jest skurcz...
Co do wózka - my kupiliśmy przez sklep w Koszalinie Bobowózki z mega zniżką za 1900 :) Wózek 2w1 z firmy Adamex Barletta + fotelik z firmy MaxiCosi, gdyż spełnia testy ADAC, a przecież bezpieczenistwo dziecka jest bardzo ważne. W każdym razie nam na ten wózek rodzice dali pieniądze, bo chcieli, abyśmy sami wybrali, a oni tylko kasę dali. Ich pierwsza wnuczka :) No i przy zakupie warto zwrócić uwagę czy nie jest za ciężki i czy dobrze się prowadzi, ale to też kwestia gustu i jak się chce :)

Kliska, ale sexy bielizna nie na 9 m-c ciąży tylko tak ogólnie? :D
Mojego męża wyjątkowo pociąga obecny stan :D Nie rozumiem tego :D No ale nie mieszczę się już w biustonosze, które mi kupił wraz z majtkami przed ciążą...
 
Ostatnia edycja:
Do góry