reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopczyk czy dziewczynka?

mój mężulek wymyślił męskie imie-Jasio,a żenskie-Zuzia,stwierdziłam że nad Jasiem to możemy pomyśleć ale Zuzia odpoda,a mnie coraz częsciej chodzi po głowie Julia
 
reklama
dorotka, masz racje, nie zgadzaj sie na zuzie :p ja mialam miec zuzia i w ostatniej chwili mojego tate NA SZCZESCIE cos tknelo i mnie ocalil:p
 
jak powiedziałam w pracy że mój męzulek wymyslił imię Zuzia,to pomoc z gabinetu(bez obrazy dla Zuz) stwierdziła ze Z uzia to jak dla psa,smiać mi sie chciało bo nie kiojarzy mi sie to imie z imieniem dla psa,ale za bardzo mi sie nie podoba
 
nie wiem czy w radomiu tez,ale wczoraj przeglądałam po raz kolejny kalendarz i do połowy roku najbardziej mi sie podobało imie Julia,poza tym skojarzyło mi sie od razu z ta sliczną dziewczynką która grała w tylko mnie kochaj(nie to zebym wybierała imie na podstawie filmu),ale musze jeszcze poszperac w kalendarzu od polowy roku,natomiast mam duzy dylemat co do męskiego imienia
 
Bartuś,Jakub(ale to odpada bo tak dał mój tata 5 lat temu na imie psu)łukasz ale to tez odpada bo tak ma na imie mój mąż,,mateusz,a z zenskich jeszcze natalka
 
widzę że raczej miękkie imiona wolisz w przeciwieństwie do mnie :p, to z tego typu może Marek i Przemek, MIchał...
 
zdecydowanie bardziej miękki typ,ale jesli mialby byc synek to chyba najbardziej chcialabym zeby byl bartus,ale jesli mój mężulek bedzie wolal jasio to oki,bo dziewczynka musi byc julka-natalka
 
reklama
Mi od dawna podobały się Julia i Jakub - ale nie chcę, by moje dziecko miało 10 imienników w klasie :baffled: Ja miałam 4 imienniczki w klasie w podstawówce i nie wspominam tego fajnie. Zdecydowanie - filmy rządzą :baffled: od czasu "Na dobre i na złe" te imiona nie schodzą z czołówki.
Jak dla mnie - szkoda :sick:
 
Do góry