reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@monika1708 @młoda1994 co do imion to ja o tym jeszcze nie myślę. Za bardzo się boję, że jednak się nie uda. Ale na pewnie imię wybiorę dopiero jak dziecko będzie na świecie jak je zobaczę. Wtedy będę pewna czy będzie pasować ;)
Ale bardziej jestem za klasyka a nawet takie starsze.
Dziewczynka to Jagienka, Nina, Hania (wiem, że bardzo popularne), Łucja.
A chłopak to byłby Jaś albo Mikołaj. Tu mam zdecydowanie mniej opcji na razie :)
 
reklama
@monika1708 @młoda1994 co do imion to ja o tym jeszcze nie myślę. Za bardzo się boję, że jednak się nie uda. Ale na pewnie imię wybiorę dopiero jak dziecko będzie na świecie jak je zobaczę. Wtedy będę pewna czy będzie pasować ;)
Ale bardziej jestem za klasyka a nawet takie starsze.
Dziewczynka to Jagienka, Nina, Hania (wiem, że bardzo popularne), Łucja.
A chłopak to byłby Jaś albo Mikołaj. Tu mam zdecydowanie mniej opcji na razie :)
Może to głupie co napisze ale wybraliśmy już imiona (mówię o sobie i mężu) bo pozwala mi to bardziej myśleć pozytywnie i odpychać negatywy.
 
To super :) Nie wiem u kogo byłaś w luxmed, ale super lekarz jest na Morskiej - A. Kulpa
I mega przystojny [emoji85][emoji85][emoji85] I z takim poczuciem humoru [emoji1787]
Też do niego chodzę do LM, aczkolwiek teraz w ciąży chodziłam tylko do 24 tygodnia bo potem nie chciało mi się już jeździć tam... A Kulpa niestety już na Zaspie nie pracuje... A w swiss mnie nie stać żeby rodzić [emoji14] A na miejscu miałam prywatnie doktorka co mi załatwił cc...
 
I mega przystojny [emoji85][emoji85][emoji85] I z takim poczuciem humoru [emoji1787]
Też do niego chodzę do LM, aczkolwiek teraz w ciąży chodziłam tylko do 24 tygodnia bo potem nie chciało mi się już jeździć tam... A Kulpa niestety już na Zaspie nie pracuje... A w swiss mnie nie stać żeby rodzić [emoji14] A na miejscu miałam prywatnie doktorka co mi załatwił cc...
Hahahahahah to prawda 😂 nie chciałam tego pisać żeby w razie czego tego nie przeczytał 😂 a poczucie humoru to ma aż za dobre 😂 ale jest tez bardzo dokładny i super wszystko wyjaśnia i pokazuje na usg
 
Hahahahahah to prawda [emoji23] nie chciałam tego pisać żeby w razie czego tego nie przeczytał [emoji23] a poczucie humoru to ma aż za dobre [emoji23] ale jest tez bardzo dokładny i super wszystko wyjaśnia i pokazuje na usg
Wszędzie na forach piszą o nim że jest turbo przystojny więc myślę że o tym wie [emoji14] A na wizycie mi zawsze mówił że jestem super rocznik jak jego żona [emoji16]
 
Piszecie ze powybieralyscie imiona dla swoich dzieciatkach w brzuszku, ja też miałam swoje typy, cały czas do brzuszka mówiłam Łusia, ale niestety poroniłam w 15 tygodniu, gdzie słyszę Łucja to od razu mam łzy w oczach..nie potrafię zapomnieć. Drugim razem nie mam zamiaru wybierać wcześniej imion niż w 6 miesiącu
 
To super :) Nie wiem u kogo byłaś w luxmed, ale super lekarz jest na Morskiej - A. Kulpa
Ja akurat byłam u Gilisa w Gdańsku ale nie przywiązałam w sumie wagi jako lekarz bo to są moje alternatywne wizyty jeśli chodzi o luxmed bo mam pakiet więc korzystam. Ciąże tak naprawdę prowadzę u P. :) ale zachęcacie tym że taki fajny haha może uda mi się do niego wybrać kiedyś 😃
Mnie w luxmed tylko na teleporady umawiają [emoji34]
Na usg normalnie a z wizytą problem [emoji2368]
To tak samo unas, wizyty odwołali mi, jedynie usg zostalo, które też odwołali, później zadzwonili że mogę przyjść i jakoś się udało. A
Moja córka też jest Marcelina 😍😍
Bardzo podoba mi się to imię, synkowi, którego straciłam w 13tc daliśmy na imię Marcel i od dawna myślałam że jak będzie dziewczynka to Marcelina :)
Wszędzie na forach piszą o nim że jest turbo przystojny więc myślę że o tym wie [emoji14] A na wizycie mi zawsze mówił że jestem super rocznik jak jego żona [emoji16]
Haba aż weszłam na znanego lekarza zerknąć czy jest zdjęcie ale nie ma :p
 
Ja wlasnie weszlam w 9 miesiac i jeszcze nie mamy wybranego imienia dla córki. Takze jak ktos nie ma ulunionych imion lub w rodzinie sa już ppzabierane to ciężko. Chyba tez damy dokładne imie jak zobaczyny brzdaca.
Co prawda zastanawiamy sie na Mirosławą (Mirką) i Lidią (Lidka) ;) chcieliśmy Miłka ale kuzynka ma tak na imie. Chcielismy Alicja ale corka kuzynki tak ma ;)
 
Ja wlasnie weszlam w 9 miesiac i jeszcze nie mamy wybranego imienia dla córki. Takze jak ktos nie ma ulunionych imion lub w rodzinie sa już ppzabierane to ciężko. Chyba tez damy dokładne imie jak zobaczyny brzdaca.
Co prawda zastanawiamy sie na Mirosławą (Mirką) i Lidią (Lidka) ;) chcieliśmy Miłka ale kuzynka ma tak na imie. Chcielismy Alicja ale corka kuzynki tak ma ;)
A co Ci przeszkadza że córka kuzynki czy ktoś tam ma takie samo imię? Przecież to nie znaczy że Ty nie możesz dac tak jak Ci się podoba :)
 
reklama
A co Ci przeszkadza że córka kuzynki czy ktoś tam ma takie samo imię? Przecież to nie znaczy że Ty nie możesz dac tak jak Ci się podoba :)
Nie wiem. Jakos tak czuje ze kradne imie. ;) mezowi tez to nie przeszkadza. Ale ja jakos mało komfortowo sie z tym czuje. Potem co wizyte bede sluchac ze nadalam imię na ich czesc...;)
 
Do góry