• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Co nowego w buteleczce i w miseczce...

reklama
dzięki dziewczyny :-) najwazniejsze, że nie było ostrej reakcji, znaczy sie że napewno w koncu je zaakceptuje:tak: liczę na to:tak:

Rozalka testuj, trzymam kciuki by dobrze poszło:tak:
 
Rozalka powodzenia w testowaniu!
A wiecie czego sie dowiedziałam od jakis czas temu od lekarki?Ze dwulatki nie powinny dostawac danonków tylko danio-bo danonki robione sa na bazie mleka a danio na twarozku, i danio sa znacznie lepiej przyswajane przez organizm dziecka. U nas to sie sprawdza w 100%, Marta nie ma na danio zadnej reakcji alergiczej, a na danonki miała:tak:
Napisałam bo moze komus przyda sie na informacja....;-)
 
Rozalka powodzenia w testowaniu!
A wiecie czego sie dowiedziałam od jakis czas temu od lekarki?Ze dwulatki nie powinny dostawac danonków tylko danio-bo danonki robione sa na bazie mleka a danio na twarozku, i danio sa znacznie lepiej przyswajane przez organizm dziecka. U nas to sie sprawdza w 100%, Marta nie ma na danio zadnej reakcji alergiczej, a na danonki miała:tak:
Napisałam bo moze komus przyda sie na informacja....;-)

hmmm a ja słyszałam ze w danonie jest duzo chemi ...niby dla dzieci danonki... sama nie wiem juz co dawac a czego nie :baffled:

a jajka przepiorcze... ciekawe czy Zosia mogłaby jeść
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry