agusia9915
Matka wariatka
Ja równiezTrzymam kciuki.![]()

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ja równiezTrzymam kciuki.![]()

ja nigdy nie dawałam takich jajek,ale może warto spróbować![]()




Rozalka testuj, trzymam kciuki by dobrze poszło![]()



Rozalka powodzenia w testowaniu!
A wiecie czego sie dowiedziałam od jakis czas temu od lekarki?Ze dwulatki nie powinny dostawac danonków tylko danio-bo danonki robione sa na bazie mleka a danio na twarozku, i danio sa znacznie lepiej przyswajane przez organizm dziecka. U nas to sie sprawdza w 100%, Marta nie ma na danio zadnej reakcji alergiczej, a na danonki miała
Napisałam bo moze komus przyda sie na informacja....;-)

a jajka przepiorcze... ciekawe czy Zosia mogłaby jeść


spróbuj, bo inaczej sie nie dowiesz
a co do danonków i danio to sie nie wypowiadam![]()
